1. .
    rastlamadığımız moderatör.

    bir ibnelik var ama tam çözemedim daha. çözdüğüm an sizinle paylaşıcam. belgelerimle gelip moderasyonu tiril tiril terlettikten ve birkaçının kellesini alıp onları alalade yazarlar yaptıktan sonra istanbul büyükşehir belediye başkanlığı'na adaylığımı koyucam. ezilenler, düzülen olmayacak artık!

    baba, ya yazarlar çok yalaka, ya da moderatörler gerçekten sayko-deli-manyak yazılar yazıyorlar. düşük karmalı moderatör olmaması buna delalet. haa üçüncü bir ihtimal daha var. adam moderatördür ama mal mal entry giriyordur. bu da sözlüğün itibarını zedeler tabi. hemen bir "ayarlama" yapılıyordur. tabi bunlar hep komple teorisi, komple sıçıyorum. hep bu sıçmalar yazarların dalkavuk olduklarını düşünmek istemeyişimdendir.

    tersten düşünürsek düşük karmalı bir yazar da moderasyon ekibini dahil olmalı. demokrasi zaviyesinden bakıldığında bu bir zorunluluk olarak çıkıyor karşımıza. hamura koyim bizim temsilcimiz yok resmen moderasyonda, nasıl iş bu? o egemenliklikler devredilecek, o kadar! radikal demokrat damarımı kabartmayın, karnım aç!
    2 -3 ... yeni pijama kokusu