bugün

arabası vardır.
etek boyunu atmosferik olaylarla açıklamaya çalışmak beyhudedir.
çağdaş demokratik % 100 kemalist kadındır. evet hatta net ötesi.
(bkz: mary jane watson)
Kendi bileceği iştir.
Zamanında çok giymişliğim var. Zatürreden de ölmedim çok şükür. Gençlik ateşi.
arkadaş kar kış mı kaldı artık yaza doğru koşarken nerden çıktı şimdi bu.
ayrıca herkesin keyfi bilir ne giyeceğini. bi salın la.
Slavdır.
cinsel obje olduğunu kanıtlama çabasındaki varoştur.
Bir tarafları dona dona turu tamamlamaya çalışan içinden kendisi ve yaptığı salaklıkla alakalı özel ve yaratıcı itiraf ve iltifatlarda bulunan kadındır.
(bkz: isveç)
Travestidir o, Kadın olsa duramazsın.
görsel
Termal çorap giymektedir. en azından bana öyle demişti.
Arabalı havada mini etek giymiştir.

Hani car(araba) hani ben var eksilenmemek, siz çok sevyor ben.
O ne güzel kadındır o. Mini etek candır. Korkmayın hanımlar, özgür olun! Size O.. diyen bütün tipler aslında kedi ulaşamadığı ciğere mundar der misali ulaşamamanın verdiği eziklikten hakaret ediyor. O.. diyen kadınlar ise büyük ihtimal mini giyecek güzellikte bacağa sahip değil!
motordur efenim.
Karda yağmurda çamurda hava şartları ne olursa olsun, teşhirciliği seven kadın tipidir. Sevdiği yada beğendiği erkeğin bakması hoşuna gider iken, tipini beğenmediği erkeği ağır şekilde sözleri ile cezalandırabilir. Amaç kendi egosudur. Ne kadar beslerse o kadar mutludur.
altan püfür püfür serin bir esinti hissedecek kadındır.
beyaz atlı prensteki beyazı yanlış anlamış olabilir.
anlamıyorum, anlayamıyorum, beyin amcıklaması geçiriyorum.

bende şuan bacak kılları var, beyaz yün içlik var, pantolon var, dizlerim ve bileklerim hala ısınmadı üşüyor.

bunların bacağında kılı bırak tüy yok! eşek derisimi var bacaklarında bilemiyorum şuan çok kötü oldum ağlayacam aq.
sağlığını düşünmeyen kadındır.. bu şekilde giyinen kadınlar genelde ürolog ve jinekologlardan pek beri duramazlar..
rusya'da yaşayan kadındır.
ölüyü bile dirilten kadındır, candır, canandır, halden anlar. onun da canı vardır.

https://www.google.com.tr...252Fters%252F%3B600%3B427
Yüzünden hayır görememiş ve bu hareketi yapmış kadındır.üzücüdür,yazıktır.