bugün

küçükken annemle babam misafirliğe gidip bizi götürmediklerinde abimle evde yalnız kalıyorduk ve o gözlerini büyütüp beni korkutuyordu. ben ağlamaklı oluyordum. sonra gülüyordu abim. ben heh düzeldi diyordum. sonra yine korkutuyordu köpek evlat beni. sonra ben zırlamaya başlayınca sağ olsun düzeliyordu.

(bkz: işte bunlar hep işkence)

(bkz: işke bunlar hep iştence)
yere yatirip ustune cikmak, ellerini kafasinin ustunde birlestirip burunla koltuk altlarini gidikladiktan sonra agzina tukururum bak simdi deyip tukurugu sallandirir pozisyona getirmek, bir miktar korkuttuktan sonra tam anneeeeaaa diye bagirmak icin agzini acmisken lop diye tukurmek.
uyutmamaktır anasını satıyım. ağabeyim sık sık yapar. bir de sakalı bıyığı uzun saçı çekmektir ağabeyim bunu da yapar. durduk yerde çimdiklemek ablam bunu sık sık yapar.
bende onların evlatlarına yaparım,
oğlanın götüsüne kolonya sıktım uzun süre ağladı pişman oldum kozmos çarpsın ama geç oldu.
küçük kardeşe 'kuş' un eş anlamlısı olarak 'penis' i öğretmek ve bunu büyük bir şevk içerisinde, okulda öğretmenine bir cümle içerisinde kullanmasını istemektedir.
oyuncagini alip uzaga firlatmak. o gider alir ve elinden tekrar oyuncagi alinir ve tekrar firlatilir. kardes artik aglayana kadar devam eder bu.
geçerken bilerek bilgisayar fişine takılmak.

vallaha insan değilmişim ben, şimdi bana yapsalar çeker vururum.
Kola çatal saplamak. Evet abim koluma çatal batırmıştı, yan yana 4 tane nokta oluşmuştu unutmuyorum hiç.
evcilik oynamak için 8 aylık çocuğu sandalyeye oturtmaya çalışmak akabinde annemin topuklu ayakkabısını giymek için odadan çıkmak ve kardeşimin kafaüstü mermere düşmesi. 5 yaşındaydım ve sonrasında iyi dayak yemiştim.
Gıdıklayıp altına işetmek...

Laptopu araklayıp gizli gizli arka odada oyun oynarken yakalanır ...!

+ Ben sana 1 saat oyun izni vermedim mi len ? Hı ? Hani kapatmıştın laptopu ? Gel buraya Geeel..

Halıya yatırılır boylu boyuna kollar bacaklar kitlenir ve Gıdık başlar ..

- Kıh Kih Kuh kıs kıs kıs AaağğgbiiyyySss sısısı kıs kıh kıh AaaaAağğğ Kık kık kıhmkıh
yere yatırıp ağzına tükürmek tarafımdan defalarca yapılmış bir işkence yöntemidir.
smack downdaki sakın denemeyiniz denilen hareketleri kardeşinin üzerinde denemek.
ağabeyimin bana en çok uyguladığı işkence yöntemi ağzıma çorap sokmak.
bilgisayarda oyun oynayan kardeşe, mahalle maçı yapan abisi tarafından yapılan işkencedir. ayaktan çıkan, peynirli cheetos gibi kokan çorap kardeşin burnuna yapıştırılır.
annem evde yokken kardeş sorardı annem nerde diye, bende gitti bidaha gelmicek diye onu ağlatırdım.
ya o değilde ne sadistmişim küçükken..

edit: diğer sadist arkadaşlar, merhaba merhaba
yıl 90'lar, normal bir lig maçı, televizyonda maç izlemek isteyen ben ile ablamın dialogu.
- Abla maçı izliyicem açar mısın?
- Hayır ben marimarı izlicem.
- abla maç izlicem aç.
- Maçı yine izlersin, marimar ı izlicem.
- Abla aç yoksa sanada izlettiririm maçı.
- Hayır dedim.

Akabinde güç kullanarak ablanın sırtına çıkılır ve maç açılır, gözlerini kapamak isteyen ablamın göz kapaklarını iki parmagımla açtırılarak 45 dakika boyunca maç izleme keyfi yaşatılır. O günbugündür maç tutkunu olmasını geçtim iddaa da kupon yapıp tutturuyor bir de namıssız.
benim kardeşim olmadığı için hiç yapamadım, ama çok net hatırlıorum, abim bana '' biz seni çöpte bulduk, ağlıyordun, annemde üzüldü aldı seni. sen öz çocukları değilsin.'' diye çok ağlatmıştır. (bkz: çocuk saflığı)
kıskançlık sonucu ortaya çıkan hareketlerdir.
genelde küçük kardeş olarak büyüklere manevi işkence yapılır.
çok keyiflidir. * *
ölü taklıdı yapmaktır.

veya annem öldü demektir.

her gece zorla kaldırılıp, korku filmi izlettirilip ardından uykusu gelince yatıp kardeşini o saatte uyanık bırakmaktır.

ben bu gece seninle yatacagım diyip, kardeşi duvara yapıştırmak koca yatakta bi başına uyumaktır.

anne ve babanın evde olmadıgı bir gün, kapının dikizinden bakıp dışarıda maskeli, elinde bıçak olan bir adam var demektir.

abla senden cok cektim.
üstüne oturup her yanını gıdıklamak en acı verenidir, sonra kişide tik oluşur. şimdi biri dokunsa zıplıyorum ablam yüzünden.
kardeşimin bana yaptığı işkenceleri saysam bitmez sözlük ama en kötüsü gelip kasten yüzüme hapşurması sanırım.
Odanın kapısını kilitleyip aldığı çikeletanın hepsini yemek ..
siz küçük bir oğlan çocuğuyken ablanız her türlü işkenceyi yapmış olabilir. ama o oğlan çocuğunun büyüyüp güçleneceğini hesap edemez. o an geldiğinde 8 yaşından beri kurulan planlar işleve geçmeye başlar. sıkıldıkça ablayla güreş yapılır, ayağından tutup koltuktan yere düşürülür, sabah kalkmayınca suratına su dökülür ve dahası...
anne-baba gittikten sonra odasina gidip gel hadi oyun oynayalim diyip elini kolunu baglamak ve aglatana kadar gidiklamak ve anneye soylenirse tekrar gidiklayacagini soyleyerek tehdit etmek. en masumlarindandir. canim benim ya.
çay kaşığının içine biraz su ve 1 lira koyulur çakmakla ısıtılır halının üstüne atılır para sonrada "la versene bana şunu" şeklinde gerçekleştirilen eylemdir.