bugün

entry'ler (44)

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

seni gordum goreli sasirdim dolasirim. bir basima seni bildim bileli kacirdim su akli basimdan.. elleri ellerime, gozleri gozlerime, saclari saclarima karisan bir sen olsan.

kardeşe yapılan işkenceler

anne-baba gittikten sonra odasina gidip gel hadi oyun oynayalim diyip elini kolunu baglamak ve aglatana kadar gidiklamak ve anneye soylenirse tekrar gidiklayacagini soyleyerek tehdit etmek. en masumlarindandir. canim benim ya.

sözlük yazarlarının şu an merak ettikleri

şu lanet tel tokalarım nereye gidiyor?

civcivlere buyuk atan adam

hosgelmis. entrylerini begenerek okudum.

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

sabah sabah fleet foxes- mykonos iyi gidiyor.

evden misafiri gönderme teknikleri

+ehehem. sohbetimizi ettik, yemegimizi yedik, kahvemizi de ictik. - ?! kalkalim biz o zaman. + ay yok olur mu oyle sey birakmam vallahi. daha karpuz kesecektik! - bilemedimki simdi ehehe. + yani tabi siz bilirsiniz israr etmiyim sizinde isiniz gucunuz var dimi. haydi gorusuruz yine bekleriiz.

insanın yalnız olduğunu anladığı an

zor gunundedır. cunku ıhtıyacıgın oldugunda bırıyle dertlesmeye, yardım ıstemeye. bır bakmıssın kımse yok, yalnızsın.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

onu mutlu eden yakın dostları vardır. bu insanlar ona sevgilinin olmagını unuttunurur. ama o kısının ıcınde bır yerlerde bır eksıklık vardır. sadece bunu farkedıp, mutsuz olması zaman alır.

eğlenilecek kızla evlenen erkek

zamanında evlenılecek kızlarla eglenmis olma olasılıgı yuksek orandakı erkektır.

öğrencilerin şaşırtacak sabah bakımları

hep kıskanmışım olduğum bir durumdur. kendilerine hayranlıkla bakarım. sabahın köründe o enerjiyi bulup da sen nasıl saçını fönlüyorsun, makyajını yapıyorsun?
bazıları öyle bir abartıyor ki kendimden utanıyorum vallahi.topla saçını kardeşim ders görmeye gidiyorsun oraya sen... düğüne mi gidiyor okula mı belli değil.

ben bakımsız değilim sadece onlar fazla bakımlı.

ya aklımdan çık git ya da sonsuza dek benim ol

ya benimsin ya kara toprağın! de denilebilir.

o kadar şanssızım ki

kaybetme oranının %0,001 olan bir şeyde bile kaybeden olurum.

kızına mini giydiren türbanlı

utanması gereken mini etek giydiren anne değil, küçücük yaştaki kızlara dedeleri yaşındaki adamların bakmasıdır. adamda utanmada yok. 10 yaşında kıza nasıl bir zihniyetle bakarsın sen? ahlaksızlığın bu kadarıda pes dedirtir.

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

kalemi mikrofon olarak kullanılarak kendi çapında bir konser de verilebilir.

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

elindeki kalemi çevirmek kalemi çenene seri bir şekilde vurmak başlıca örnekleridir.

sevgilinin işyerine çiçek göndermesi

içinde hele bir de not varsa oof... insanı mutlu eder. çiçeği defalarca koklayıp, notu defalarca okumanıza neden olur.

aslan gorunumlu masum kedi

bir aslan miyav dedi minik fare kükredi. şarkısını hatırlattı bana.

sözlük yazarlarının itirafları

burada yeniyim, yazarlığım bugün kabul edildi ve yazarlarla tanışmak istiyorum sözlük.

ilk buluşmaya 2 tl ile gelen kız

hiç gelmemesinden daha mantıklı olan bir hadisedir.

ya hesabı erkeğin ödeyeceği düşüncesiyle, ya da simit çay ehehe. düşüncesiyle buluşmaya gelmiş kızdır.

parayı alınca işi yarım bırakan usta

parasının yarısı iş bittikten sonra diyerek yarım bırakmaması sağlanabilir.