bugün

görsel

Corona testi pozitif çıkan ve istanbul'daki evinde karantinada kalması istenen K.E., oğulları ve gelini ile birlikte otomobille Rize'nin Fındıklı ilçesine gitti. ilçede birçok kişiyle de temas ettiği belirlenen K.E. sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla kendini savundu. Corona pozitif olduğunun kendisine söylenmediğini öne süren K.E., "Pozitif olduğumu bilsem, oğullarım ve gelinimle birlikte arabayla seyahat edip, hem kendimin hem de onların hayatlarını tehlikeye atar mıydım? Bilinçli bir insan olduğum kanaatindeyim, tüm çevrem de beni bu şekilde bilir" dedi.

https://www.google.com/am...lenmedi-bana-5727928/amp/
taksiyle kaçmıştır.
Adam nasıl bir cinsse kendi oğluna ve gelinine bile söylememiş hastalığını.

Bu tip vakıaların önüne geçmek adına bu dayıyı tck 195 den tutuklayıp hücrede tecrit edeceksin bak bakalım başkası yapıyor mu bir daha.
Yeniden allah bu ülkeyi Rizelilerden korusun dedirtmiş adam.
(bkz: cehalet)
(bkz: bencillik)
(bkz: doğu karadenizli)
Bu Rize, Trabzon insanı harbi sıkıntılı.
standart rizeli vatandaştır. ne eksik ne fazla standart rizeli. bak bak "testimin pozitif olduğunu bilsem rizeye gider miydim" diyor. ulan pozitifi negatifi mi var ülkedeki en yetkili adamlar bile bir taraflarını yırtıyorlar şehirler arası gitmeyin hatta evden çıkmayın diye. bildiğin şark kurnazı işte bu.
Bu rizeliler niye böyle demiştim bir rizeliye çok yamaç yer çocukken illa bi yerlerden düşüyosun kafa üstüne demişti. .
hayır cahilliğini, düşüncesizliğini geçtim aynı zamanda vizyonsuz da bir abi. karantinadan kaçsanız rize'ye mi gidersiniz allah aşkına.
Tipik rizelidir.

Bunlar anadan doğma haklıdırlar. Bir şeyi bildiklerini sandıkları an olay bitmiştir. Kralı gelse yanlış bildiklerine ikna edemez.

Yaptığı davarlık kaç kişinin canına mal olmuş, hala "Bana test sonucu söylenmedi, bilinçli bir insan olduğuma inanıyorum" diyor!

Len test sonucunun gelmesini bekledin mi? Her rizeli gibi yine burnunun dikine gittin, karantinadan kaçtın, sonra yanlış bir şey yapmadım diyorsun!

istisna niteliğindeki Rizeliler alınmasın. Onlar hemşehrilerinin nasıl olduğunu benden iyi bilir zaten.
boşuna demiyoruz salla s400'ü ot bile bitmesin aq yerinde.
Bir tarafı Rizeli biri olarak görüşüm hiç sasirmadim.Rize'li ise yapmistir.
- şaşırdık mı?
+ hayır.
Allah akil fikir versin.
tam bir kot kafali veya got kafali artık siz ne diyor karadenizliler.
ne kızıyorusunuz la ?

bir rizeli olarak çok iyi yapmış

çok iyi güzel yapmış diyorum.

herkesiz hayatına kimse karışamaz.

bütün pozitif çıkan rizelileri anavatana bekliyoruz

dönün gelin.

https://video.uludagsozlu...oldu-videosu-gerçeği-1324