bugün

twelvesky 2'nin avrupa serverlarından birini bir Türk şirketini satın almasıyla, twelvesky 2 oyununun tamamen türkçeye çevrilmiş, bugün saat 18:00'da betası başlayacak olan mmorpg oyun. metin2'nin tahtını sarsmak için son umut.
oynaması knight online'a gore biraz zor olsada yenilik arayan bünyeler(banlanan bünyerler) icin az da olsa vakit gecirten bir oyun.

silahları, zırhları ve dovus sekilleri ile diger online oyunlarin yanında artısı biraz fazla. umarım ilerleyen gunlerde kendini patchlerle daha cok geliştirir ve oynaması daha zevkli olur.

aklına sonradan gelen edit : http://www.karahanonlineworld.com adresinden detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
MAYN iteractive ve ggc( global game center)'ın hazırlayıp türkiye'ye getirdiği; saat başı karakol savaşlarıyla, 3 saatte bir kilit nokta savaşlarıyla ve bir sürü event'leriyle insanı bir an olsun içinden çıkartmayan online oyun. ayrıca, oyungezer ve level dergilerinin işbirliğiyle, temmuz sayılarındaki kodlar ile 1 temmuzdan sonra açılan hesaplara 5 ytl'lik kupon vermekteler. Oyunun orjinal ismi, 12sky2'dir.
acayip derecede ticari kaygı içinde olan oyun. oyunda bir yerlere gelebilmeniz için han para denen gubidik şeyden bolca almanız gerekiyor. Kaplumbağa kabuğu adlı nesneyi almassanız * item basmanız bir hayli zor. Ayrıca 1 tanede yetmiyor bu nesneden. en az 20 30 tane almanız gerekiyor. %120 item basabilmek için. Tabii o anki hırsla han paraya abanıyorsunuz. aklınızda sadece itemin %120 olması oluyor. Bir %120 item size yaklaşık 400 liraya mâl oluyor. * Oyun skill ve item bakımından da çok kıt. Tek çeşit seçkin item var. Ayrıca oyun tek atma mantığı üzerine kurulmuş. siz u33 levelda olsanız bile u20 birine tek atıcak kadar atağınız yoksa onu hayatta kesemessiniz. Çünkü saniyede %60 hp sini recover edebiliyor. * Şuan oyundaki çoğu kişi u33 ve herkeste aynı itemler var. *
Başlamayı düşünüyorsanız uzak durmanızı öneririm.
uzman 33 level olup oyunu bırakanlar oyuna geri dönmüşlerdir. bunun nedeni yeni gelen ilahi seviyelerdir. şahsen knight online ve m2'yi unutturacak bir oyun olduğunu düşünüyorum. tek ihtiyacı knight gibi ani patlama yapması.
knight online ı bırakmama neden olan oyundur.
2-3 sene önce level Han para hediye etmişti.
Ben de Karahan'a başlamıştım. 2-3 günde 43 lvl yapmıştım.
Level kasması kolay.
Oyunda asıl amaç PvP'de başarılı olmak.
Diğer oyunlarda genellikle PvP etkinlikleri 70-80 leveller içindir.
Ama bu oyunda 15-20 levelde PvP'nin doruklarına çıkabilirsiniz.
iki yıl sonra oyuna tekrar başlıyorum.
yöneticilerin kafasına esince droplarla oynadığı küçük boyutlu ahmak bir oyun.
güzel oyun güzel. ko sro ve metin2 oynayan birisi olarak içlerinden en iyisinin karahan online olduğunu rahat rahat söyleyebilirim. ne hile var nede başka birşey. efectleride ortalamanın üstünde. başlayıp başlamamayı düşünen arkadaşlara benden geçer not. kesinlikle bir deneyin. beğenmezseniz sizin bileceğiniz iş. * *
edit: yok kardeş güzel oyun değil. oyunda joblar arasındaki eşitliği sağlayamamışlar.
ahmak bir oyun diyenlere aldırmamanız gereken online oyun arıyorsanız düşünmeden başlamanızı önereceğim bir oyun.
alpaslan serverına beklerim. gök kavmine beklerim derdim ama yeni başlayacaksanız geçmeniz uzun zaman alır. :]
ilk açıldığı zamanlar deliler gibi oynanan güzel oyun. silkroad gibi at kiralama bekliyordum ama oyunda at yoktu. buna biraz üzülmüştüm. şimdi eski tadını hiç vermiyor. indirmeyin sakın.
4 yıl oldu çıkalı ve 4 yıldır oynadığım online oyundur. Oyunun yöneticileri işi iyice paraya vurdu ama yinede sıkmıyor fazla. iyi bir online oyun.
Güzel fakat paraya dayalı bir oyun. inanıyorum biraz reklam yapılsa knight ve mt2 bin tozunu attırcak yılan kavmiyim yeni başlayanlara yardım ederim.