burunlarından tutunuz da saçlarını anlamsızca boyamalarına kadar bin bir çeşit ispatla meydana çıkan acı gerçek. kabul edelim ki çirkinsiniz dostlarım.
Karadeniz hariç memleket komple johny depp zaten anasını satayım...
sivri burun lazlara özgü bir özellikken bunu tüm karadeniz bölgesine yayma ya da başka hiç bir etkin kökenin sivri burunlu olamayacağını düşünmek en gerzekçe düşünce sanırım.

edit:ve tekrar sanırım yazarı sevgilisi karadenizli biriyle aldattı.
Hayatınızda bildiğiniz tek karadenizli insan ismail Türüt denen iki ayaklı ter beziyse doğru olabilecek önerme.
öyle bir insan tanıyorum ki isterse tüm çirkin insanlar karadenizden çıksın yine de oradan çirkin insan çıkıyor demem.
Acayip yakışıklılar bok atmanın lüzumu yok .
aksine, türkiyenin yakışıklı erkek ve güzel kız nüfusunun gözardı edilemeyen kısmını oluşturur karadeniz insanı.
Yazara göre tipsizliktir. Evet. Ama ben buna saygı duyuyor muyum? Bir Karadenizli olarak kocaman HAYIR. Kendime olan saygımdan bu saçmasapan görüşe saygı duymuyorum. Neden olduğunu da yazsaymış başlığı açan arkadaş, merak ettiydim. Sarı renk saç, beyaz ten, renkli göz gibi Türk erkeklerini bayıldığı fiziki kombinasyon Karadeniz hariç bir tek izmir'de felan bulunur. Ege değil, izmir ! He bir de göçmen felan olmak lazım.

Sanırım bu ayrıcalık tipsizlik oluyor.
ay ben gülerim kıskançlığın dışa vurumu .
aynaya bakınca göremediğimdir.
Dağların denize parelel olmasından kaynaklanıyor olabilir.
göreceli bir kavram gerçi orasını bilemeyeceğim ama karakterleri her türlü yeteceğinden pek sorun teşkil etmeyen durum. eğer varsa böyle bir şey tabi. birilerinin canını yakmış olmalı, bugün hep bu tarz başlıklar. ne ayak?
görünüşe pek önem vernedigindendir.

samsundayim pek çirkin yok, olanlarda kürtler AMK ortalama yi dusuruyorlar.
Siyasetle pek bi ilgili olmalarından anlaşılacak durum.
zira politizm mutsuz erkeklerin varoluş tutamagidir.
valla genelleme yapamıycam ama bir arkadaşım vardı rizeli adam kıvanç tatlıtuğla yarışır o derece yakışıklı adam yani. diğerlerini bilemiycem ama tipsiz olanlarına da rastladım.
sanki victoria's secret'ı diğer bölgelerin kızlarıyla doldurdukta, bir tek karadenizden kız gönderemedik.
*ümle güldüğüm önermedir. zira alucralı* biri var ki tanıdığım, gördükçe elim ayağım titriyor.
doğru. siz mükemmelsiniz. şimdi başkalarına bok atmak kaldı değil mi?
Rum oldukları içindir..
bilecikliyim hepsinden daha tipsizim.
Kızları güzel olduğu için doğruluğu tartışılmaya açık olması gereken tespit.
Koca bir s*ktir çekilecek başlık.

Bu başlığı açanın belli ki bir zoru var Karadeniz insanı ile.

Demek ki yeterince silkememişler.
Bariz doğru olan bir önermedir.
artvin'den, kırklareli'ne onaltı ilimizin karadeniz'e kıyısı var; siz hangilerini beğenmediniz acaba?!...

not: bu soruya yanıt yerine eksi puan veren hödüğe de %100 paslanmaz çelikten yapılmış vibratör armağan edesi geldi. : )))
Kafa şekilleri bi garip, yamuk yumuk! En kalabalık ortamda bile derhal biliniyorlar.