bugün

güzeldir. insanı düşündürüren hayallere sürükleyen eylemdir.
reflekstir.
soğuk kış günlerinin en güzel eylemlerinden birisidir.
(bkz: profesyonel fotoğraflarınız çekilir)
insanı derinden sarsar. geçmiş,gelecek bir anda etrafını sarar. anlam arayışıdır bir nevi yağan karı izlemek.
genel olarak karın üstüme düşmanca her yerden geldiğini hissetmemle beraber beni hep korkutan, kafamı eğip gezmemi sağlayan eylemdir.
daha da ilerisi yağan karı diliyle yakalamaya çalışmak olacaktır, kuvvetle muhtemel...
gökyüzünün aydınlığından ve göze kar gelecek korkusundan bakamamaktır.
yüzünüze vuran kar tanelerinin bir dinginlik, iç huzur vermesidir.
şiir gibi.
gri arka plandan düşen siyah noktalar görünür. güzeldir.
karların şeklinin,aynı televizyonda hava durumlarında gösterilen kar işareti gibi olduğunu anlamaktır.
tipide hiç eğlenceli olmayan, usul usul yağan karın altında muhteşem anlar yaşatan eylemdir. çok iyi hissettirir.

pencereden gökyüzünü seyretmeye çalışmanın güzelliği de apayrıdır.
süper sanki alice harikalar diyarı'nda havası var. sokakta kalanlar da olmasa daha vicdanen rahat keyfini alabiceğimiz gerçeküstümsü hava.
özellikle çevrede ağaçlar da varsa etkisi ikiye katlanan güzellikteki eylemdir. o kar taneleri ağzınıza girsin diye ağzınızı büyükçe açarsınız fakat beklediğiniz olmaz, ağzınız hariç her yere, gözlerinize hatta kulaklarınıza bile girer.
çok güzeldir..
anlık yada dönemlikte olsa beyazın saflığıyla örtülen dünyayı hayal etmektir.
(bkz: kes traşı balyoza gel)
en güzel duygulardan birisidir.o an bir huzur kaplar içini. Hele elinde sıcak bir içecek varsa, kendini alamazsın cam kenarından. Minnet ve huzur duygusu birbirine karışmıştır. dÜŞÜnmekten bıkan yorgun beyinler kar tanelerinin düşüşüne odaklanır. mutlaka denenmelidir.
Karın yağdığına kanaat getirmektir.
yaşadığım yerden dolayı sadece 1 kere yapma şansını yakaladığım faaliyettir. 18 şubat 2008'de antalya'ya 16 yıl sonra kar yağmıştı. yarım saat kadar sürdü ve tahmin edebileceğiniz gibi ne kar topu oynayabildim ne de kardanadam yapabildim. sadece kar yağarken havaya bakmakla yetindim.

(görmemişin şehrine kar yağmış, durmuş aval aval bakmış.)
gözlük kullanan birisi olarak yapamadığım eylemdir. camdan seyretmesi güzel ama.
eglendiren bir eylemdir.
Çocukken başlayan alışkanlıklardır.
uzun sure bakildiginda cok eglenceli hale gelen eylem. yukari cikiyormussunuz hissi uyandirir. (bkz: butun aliskanliklar cocukluktandir)
Karı yalamak içindir.