bugün

görsel
Ayağım sakatken sevgilim terketmişti. Gerçek hayatımdan alıntıdır
By ülkede bu da oldu.
şerefsizliktir net.
Vicdanlı, merhameti olan insan için imkansızdır.

Aşk bitmiş olsa bile, artık yolun sonu görünmüş olsa dahi, o an her konu askıya alınır, tedaviye, şifaya odaklanılır.
insan olan böyle yapar.
Artık vakit aşk vakti değil, can vaktidir.
siktirin mk herkeste sevgi pıtırcığı, iyi kalpli güya. herif azcık fakirleşsin tekmeyi basan kadınsınız siz erkeklerde aynı değişmiyor.
bahane uydurmayın. ben birini tanıdım tesadüf kanser hastasıymış kendisi ailesi şehir dışındaydı. ne zaman ihtiyacı oldu yardımcı oldum ziyaretine gittim yaşlı bir annesi var yanına geldi memleketten birgün banane demedim refakatçi olarak kaldım.

hastahaneye gideceğinde yardımcı oldum. bir nevi manevi abim olmuştu. ailesi para teklif etti kabul etmedim. kardeşleri işlerininden izin alıp geldiler şehri bilmiyorlar felan hep yardımcı olmaya çalıştım. kendisi kısa sürede vefaat etti hatta mezarını ziyarete memleketine dahi gittim. annesinin duasını aldım o bana yetti.

eee sen sevgilim kanser çıktı looo looo. sevgi demek iyi gün değil kötü günde belli olur. hadi iyileşecek. aynısı benimde başıma geldi. kızın biri seni seviyorum, kıyamam diyordu annemden çok üstüme titriyordu. hastahaneye gittim birgün doktor kanser gibi birşeyden şüpelendi kız bunu öğrenince tekmeyi bastı bana. iyiki de basmış ciddi düşündüğüm biriydi. evlensem demek ki en ufak şeyde terkedecekti. sonucumda temiz çıktı.
Aklıma ali Taran geldi gerçi o eşini terk etmişti tabi bide hayat bilgisi panzer emin de vardı yani kısacası oçluktur.
Pek çok kadının yapacağı eylem malesef. Karşılarındaki erkeğin en ufak “yetersiz” veya “güçsüz” hale gelmesi onlarda tiksinti meydana getirir fakat eminim pek çok erkek de aşkı ve sevgisi uğruna “kıymetlisinin” elinden tutar.
Terk eden kişinin kanserden daha tehlikeli olduğunu gösterir. Sevdiğim insanın elini böyle bir durumda daha sıkı tutardım.
Kemoterapinin ikinci ayında saçım kaşım kirpiğim dökülünce "sen artık çirkin oldun ben seni istemem böyle yanımda" diyip terkeden biriyle 5 yıl beraber oldum.
Yazdıklarınız güzel ama samimiyetsiz.

En ufak kötü döneminde sevgili terk eden insanlarız biz yemeyelim birbirimizi.

Daha havalısını, daha güzelini bulunca siktirolup gidenleriz.
Karakterini ortaya koymuş. Özellikle hastanın morali, tedaviyi çok fazla etkilediği bir hastalıkla mücadele ederken bunu yapmak...

insanın ne hale düşeceği hiç belli olmaz. Elbet yaptıklarımızın bir karşılığı olacak.

Karşı taraf da böyle bir karakterden kurtulduğu için sevinmeli.
şerefsizliğin önde gideni olmaktır. ulan sevgilin kanser olmuş destek olacağına neden köstek oluyorsun ki sen.
Yeniden gözlerimin dolmasına sebep olan başlık. Her aklıma gelince başımdan aşağı kaynar sular dökülür. Yeri geldi kemoterapi alırken elimden tutacak ne babam vardı ne annem. Boğazım düğümlenirdi. En son kardeşim izmir'den kalkıp geldi ameliyat vaktinde. Ajitasyon yapıyorsun, abartma dedi defolup gitti. iyi ki gitti.
en "bırakmaz" zannedilen iki ay dayanamadan terk etti gitti
şu bi gercek, kimse hasta biriyle beraber olmak istemez, aileniz dışındaki herkes acıdığı için etrafınızdadır ve ilk fırsatta sessizce kaybolacaklardır bunu unutmayın.
Yuru be kardesim. Az kaldi sizin gibi insanwlar.
Ben terk etmezdim onu bu hastalik ile savasinda sonuna kadar beraberce savasirdik.
Vay be. Son yazılanları Okuyunca gözlerim doldu. Nasıl insanlarsınız siz. Nasıl?
Komik değil orospu çocuğu. inş kanser olursun da yalnız ölürsün piç.

Bu mizah değil, düpedüz götlük. Belli ki ailende kimse kanser olmamış ki dalga konusu yapıyosun at ağızlı.
düşene tekme vurmaktır. eğer ki ölümle sonuçlanırsa vicdan azabı çekeceği ve ömrünü o acıyla yaşaması aşikardır.
Orospu çocukluğu nedir ve nasıl yapılır sorusunun cevabıdır.
son derece yanlış, ahlaksız, insanlık dışı hatta hayvanlık dışı durumdur. terk edebiliyorsa zaten laf olsun diye birliktedir. terk edilen açısından çok önemli kayıp sayılmaz..
terk etmek en doğru tepkidir. o stres sizi çok yorar.
Zaten ölecek son zamanlarında yanında olsan incilerin dökülmez.

Ama kanser olan sevgili iyileşince seni terkederse tam thug life olur mk.