1. 1.
    olabilecek durumdur. herkes kaldıramaz herkesin derdi kendine sonuçta. evet.
    1 -8 ... oytunkaran
  2. 2.
    Bir daha mı dünyaya geleceğim diyen, mutlu olmayı hedefleyen ama insani olarak noksan olan erkektir.
    4 -2 ... jonycooker
  3. 3.
    Her iki insan icinde cok zor durumdur ancak evlilik olmadigi icin cokta yargilayabilecegimiz durum degildir. Iliskinin boyutuna suresine gore degisebilir.
    1 -1 ... pompaci ordek
  4. 4.
    Mantıklı olan eylemdir. Ben bir kere geliyorum hayata onu da bir hastaya bakarak geçiremem kusura bakmayın.
    1 -6 ... atanamayan at is back
  5. 5.
    her alfa erkeğin yaptığıdır. genlerini aktarmak ve üremek zorundadır, evrimin ona yüklediği misyon budur. darılmaca gücenmece yok.
    -1 ... ebu fesat
  6. 6.
    Hayatını yaşamak isteyen kişinin yapacağıdır. Sonuçta sevgili tapulu değil kalkmak zorunluluğu yok. Evet.
    2 -11 ... oytunkaran
  7. 6.
    kanser sevgili yeni birini bulur..ve iyileşir..sen bıraktın terk ettin diye ölecek değilya..
    1 -2 ... lion girl
  8. 7.
    (bkz: trollük ile Orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
    9 -3 ... dirilis yarinlara kaldi
  9. 8.
    Kanser denilen hastalığın çaresi basittir.
    1 -2 ... 1618 lll v x 7
  10. 9.
    Şimdi... Trollük bir yana, reelde de vuku bulan bir hadisedir. Başlık sahibinin erkek olduğunu farz ederek yazıyorum...

Her 8 kadından 1'inin meme kanseri riski taşıdığını düşünürseniz. Sevgilinizin, eşinizin sadece meme kanseri olma riski %12,5. Çok da önemsenmeyecek bir oran değil bana göre.

Bu durumda kadının memesi alınıyor en iyi ihtimalle. Sözlükteki meme düşkünü ergen tayfanın yıkımı okur sanıyorum bu. Ki bu tayfa, memleketin bir kesiminin kesiti.

Tek temennim, gerçekten bu kafada olan insanların kendilerine bir şey olması(n).
    7 ... yasak merve