bugün

Türkiye'nin özel televizyonlarından Kanal D'nin yeni yayın döneminde eski programlarının yanı sıra yenilerini de tanıttınığı bir reklam kampanyası.

beyazıt öztürk ile uğur dündar'ın repliklerini içinde barındıran sonu okan bayülgen'in mimikleriyle biten reklam.
sakat oyuncuların bulunmadığı, bunların da üstüne yeni transferlerin de yer aldığı tam kadro bir kanald kampıdır.
okan bayulgen'i tanitiminda gordugum ve "acaba program yapacak mi?" diyerek meraklandigim kamptir.
ilker yasin'in de olduğu kamptır.
ne zaman bitecek diye meraktan çatlayacağımı hissettiğim reklama kapak olan kamp. * *
dizilerde dublajla oynayan oyuncuların kendi seslerini duyduğumuz reklamdır. öyle ki faik ergin'in sesi harika. özlem yılmaz'ın sesi replikleri göz önüne aldım ama çok sinir bir ses. selen seyven'inki çok hanım hanımcık. alpay kemal atalan'ın çok düz dublaj iyi olmuş ona.
melisa sözen'in severek izliyoruz lafı çok eğreti. ateş önündeki annem grubu ve ilhan şeşen'in kendi şarkısını söyleyip bu ne şimdi demesi çok basit ve de karizmayı çizik bir durum yaratmış. hele yaprak dökümü. aman aman.
Gereksiz derecede uzun bir reklam kampanyası olmuştur espiriler çok basit ve yavandır. Geçen seneki mutfak konseptli kampanya bundan 10 kat daha iyidir.
sempatik olmaya çalışan kurgular dizilimidir...
uzerine napalm strike yapilasica kamp.. *
diğer kanallarınkine nazaran daha yaratıcı olan kanal d'nin yeni sezon tanıtım projesi. yaprak dökümü gibi bol bol acıklı bir diziyle bile dalga geçmeleri gayet hoşuma gitmiştir. zira fikret'in necla ve oğuza çadırı kurmaya yardım etmedikleri için "yazıklar olsun" demesi ayrıca yarmıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=7m4631qbsEk
geçen sene yapılan tanıtım filminin benzeri.

http://www.youtube.com/watch?v=hQvNRJ1dZ_E
beni bir şekilde rahatsız etti bunlar. aşırı bir komün havası verdiklerinden midir, doğan uşağı olduklarından mıdır bilemem.
Kavak yelleri oyuncularının olduğu bölüm dışında berbat olan reklam.
koca kafalar ve kavak yelleri ile ilgili bölümleri çok hoşuma giden kanal d'nin yeni tanıtım reklamı. bir de bunun mutfaklısı vardı geçen sene.
projesinde ve senaryosunda hatta repliklerinde okan bayülgen'in parmağı olduğunu hatta direk onun ve ekibinin hazırladığını düşünmeme sebep olan mükemmel bir yeni dönem reklamıdır. hazırlayan ve sunan herkeze helal olsun.
geçen yılki mutfak konseptli "yeni yayın dönemi reklamı"nın eline su dökemeyecek niteliktedir.
okan bayülgen'i görerek hafiften mutlu olduğum hazırlık kampı.
ilhan şeşen'in, bir anda çıkıp "neler oluyor bize, neler oluyor vs." demesiyle ailecek gülme krizlerine girdiğimiz 7 dakikalık reklam.