bugün

berbattır. dikkat ettiğim nokta ise şu; dizinin yarısı bir gerilim müziği ve oyuncunun gözlerine doğru zoom yapan bir kamera ile geçiyor.
Gayet eğlenceli dizidir. Evet.
Maalesef halam bizde kalıyor ve izliyor.

Kördüğüm filandi galiba adı 2 kardeş aynı adamla evli.
Kızın diğeri dürüst temiz saf diğeri kıskanç hain entrikacı.

En ufak şeylere bile şaşırıyorlar.yere bardak düşse kamera hepsinin yüzüne zoom yapıyor kız 3 aylık hamileyim diyor ahh bebeğim tekme attı diyor sonra herkes bu nasıl olur - nasıl bu olur - olur bu nasıl diye sıra sıra tekrarliyolar.
analarımız yüzünden biraz daha maruz kalırsak alnımıza o kırmızı noktalardan çizip saçlarımızı da sağa sola ayırarak gezmemize sebep olacak dizilerdir. sılok diye adam vardı ya la. şılok nedir..
ilki güzeldi tuttu diye birbiri ardına diziler getirdiler kanalında artık adını değiştirip Hindistan'da yayın yapmaya başlasınlar.
Her zaman sövdüğüm ve sövmeye devam edeceğim ama babaannemler izliyor diye izlediğim ve bir süre sonra televizyona hipnoz olmuş gibi bakdığımı farkettiğim dizilerdir.
Yakında Hint ana haberlerine hoş geldiniz. Bugün yeni delhi de trafik kazası oldu. Demeleri pek de imkansız değil.
Kimler tarafından izleniyor bilmediğim dizilerdir. Aşırı kötüler. Açık ve net.
Hayatımda gördüğüm en saçma dizilerdir. izleyen var mı?
Nu hintli kadınlar iki kaşı arasında kırmızı bir nokta oluyor ya. Ben onu hep alnına lazerli silah tutmuşlar gibi hissediyorum. Lanet olsun Hollywood yaşasın bolluwood.
esas oğlan ve kızın diyaloğa girmesiyle saçların uçuştuğu diziler.
Birbirlerine salak salak, anlamsız bakışmaları, donup kalmaları yok mu sinir oluyorum.
Bunları izleyenin zekasından şüphe ederim.
Beş para etmez dizilerdir.
bir tık üstü ne yazık ki bizim türk dizileridir.
anneanneme gittiğimde karşılaştığım diziler.
tv izlemediğim halde hemen kumandayı alıp bir dizi takip ediyormuşum gibi yapıyorum.

kadıncağız bir de diyor ki hintlilerin evleri falan çok güzel baksana , malesef leş bir ülke olduğuna inandıramıyorum da.