bugün

Kimler tarafından izleniyor bilmediğim dizilerdir. Aşırı kötüler. Açık ve net.
Gayet eğlenceli dizidir. Evet.
ilki güzeldi tuttu diye birbiri ardına diziler getirdiler kanalında artık adını değiştirip Hindistan'da yayın yapmaya başlasınlar.
Suşi denilen bir kizin oynadigi diziler toplulugu. Cok sacmalar.
Nu hintli kadınlar iki kaşı arasında kırmızı bir nokta oluyor ya. Ben onu hep alnına lazerli silah tutmuşlar gibi hissediyorum. Lanet olsun Hollywood yaşasın bolluwood.
Hayatımda gördüğüm en saçma dizilerdir. izleyen var mı?
berbat dizilerdir.
ultra itici dizilerdir.
artık baymıştır.
Kafa sikicilerdir. Açık ve net.
adamlar türk tvlerinin bugını buldular hem de ucuz yolla.
ya kardeşim, bu kadar da olmaz eskiden kemal sunal filmi falan koyuyordu yine iyiydi, şimdi bu saçma sapan filmlerle temelli sıçtı.
bi ara benimsin diye dizi vardı. oradaki başrol kıza aşık oldum tek diyebileceğim bu. kızın adını bile kimseye vermiyorum aq her gün instagramdan beğeni atıyom.
berbattır. dikkat ettiğim nokta ise şu; dizinin yarısı bir gerilim müziği ve oyuncunun gözlerine doğru zoom yapan bir kamera ile geçiyor.
bu kadar izlendiğini sanmadığım dizilerdir. şaşırttı. katlanması da zordur allah sabır versin...
Yurtta tv izlemek için aşağıdaki indiğimde karşılaştığım diziler. Nefret ettiğimden tv fişini çekip kaçarum.
flash tv'deki gerçek kesit'in daha az kötüsüdür.
sonuçta kendi kültürlerini yayıyorlar; ama filmlerinde oldukları kadar başarılı değiller.
çok kötü senaryo, kötü müzik, kötü oyunculuklar. kişiye nefret getirir, zaman israfı da doğurur.
oyuncu erkeklerin sürekli ağlamalarıyla geçen dizilerdir. Bu nasıl bir gözyaşı arkadaş tüm dizi boyunca ağladınız. Bir kurumadınız amk. **
Ananemin sürekli izlediği ve yorum yaptığı saçma,bıktıran dizilerdir.
"Sizin evinizde neden kanal 7 var?" dedirten başlık.
fetöden sonra kanal 7 deki değişimin göstergesidir.
Amerikan filmlerindeki dublajlardan bin kat iyi dublajlanan dizilerdir. Anam babamla oturup çay kuruyemiş dolma kısır derken sabahtan akşama kadar yiyio içip izliyorlar. Arada denk geliyorum da Hindistan hayranı bir insan olarak izlemeye tahammül edemiyorum. Öyle sıkıcı ve gereksiz diziler. Ama dublajları on numara. Tabi şahsi fikrim bu.
Annelerin vazgeçilmezidir.

Çok uzundur, artık kabak tadı vermeye başladılar.
Beyin mıncıklaması geçirtir insana.
bi bitmediler mk.
bunu izleyenler gerizekalıdır özürlüdür demiyorum ama bir zaman çalıştığım bakım evindeki mental retarde ve şizofreni kardeşlerimiz zevkle izlerlerdi.
güncel Önemli Başlıklar