desteklenmesi gereken zirvedir.

hem kan vermek sağlıklıdır.
gidilmesi sevap olan zirvedir.
damarda dolaşan plazmanın yanına alkol eklemekten daha hayırlı olan zirvedir. kızılay temmuzun başına kadar benden kan almayı reddetse de (kanal tedavisi oldum canım, yoksa asil kanımı niye almasınlar) desteklemekteyimdir.

gidin ve hayat kurtarın.
kesinlikle desteklenmesi gereken zirvedir. bu kadar katılım çok az. bursalı yazarlar daha yoğun ilgi göstermeli bu zirveye.
izmir'de üçkuyular otobüs duraklarının olduğu yerde kurulan merkezde yapılabilecek eylemdir.
şüpheli cinsel ilişkisi olanlar gelemiyor. dikkat ona göre gelin. aids, hepatit v.s olanlarda gelmeyecek. kanı bozuklar gelmesin anlayacağınız.
hayata pozitif bakıyoruz.

(bkz: hiv pozitif)
"çılgınca" kan verecek insanların zirvesi. * kan verirken amuda kalkmayı unutmayın.
erkek yazarların katılması şiddetle önerilen zirvedir. zira düzenli kanama yaşamayan erkek bünyesi kirli kananı temizlemek için daha çok dıbıdıbı harcar. ayaklar kokar, ter kokusu cenazeye eşdeğerdir.
(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsünüz)
yalnız dikkat edin, kan şekeri bayanda 12,5 iken kan almıyorlar, erkekte de 14 olunca almıyorlar.

kankiyle gidilen merkezde aynen böyle oldu.
nerde olacağı söylenirse sevinerek gelebileceğim zirvedir.
"ve zall zirvebox'a ol dedi"
zirveye katılacaklara önemli bir uyarı.
son 5 gün kalmış madem karıya filan gitmeyin.
kanımı alacak olsalar gelir severekten verirdim diyerek içlendiğim zirvedir.
(bkz: kan verecek kadar kilolu olamamak)*
bizim için küçük ama ihtiyacı olanlar için büyük bir adım olacak olan zirvedir. üşenmemek, tırsmamak lazım.
ya arkadaş yapmayın etmeyin 5 haziran'a almayın doğum günüm o gün sabahtan akşama kadar içecektim. ama kan vermek daha önemli tabii ki demekki içmeyeceğim. eh bir doğum günü pastası yaptırırsınız demekten alıkoyamıyorum kendimi.
nerede, ne zaman olacağı merak konusu olan zirve.
4'ü olursa da geleceğim dalga. 5'inde adli vaka arkadaşımızın doom günü varmış. 4 olsun yazık severim keretayı.
doğüm günün için endişelenme dostum. zafer plaza'daki mm migros'tan en afilli biskrem çeşitlerinden alırız. yanına da capri sun alırız. önce hüpletirsin sonra gümletirsin. tüm dünya öğrensin doğumgününü.
ha az kalsın unutayazıyordum. silgim de yok.
mutlaka 450 ml mi kan verilmesi gerekir? 330ml falan versek olmaz mı?
sosyal sorumluluğumun yerlerde sürünen katsayısını bir miktar dahi olsa arttıracak ve eğer varsa azıcık da kanımı azaltacak eylem. o değil de 13 kişi kan vermeye geldiğimizi görünce ne yapacaklar acaba?
elbette iyi niyetle yola çıkılmış bir zirve, amaç cidden çok güzel. fakat kan bağışlanacak kuruma karşı çok da güven duyulmaması gerekiyor diye düşünüyorum. yani, açıkçası ben bağışladıktan sonra nereye ve kime gideceğini bilmediğim bir kanı bağışlamayı tercih etmem hem de dolabında kirli çamaşırları olan bir kuruma...
female demon'un bırovni dağıtacağı zirve. gerçi kulislerde alınan kanların içileceği, kızılay'ın aslında vampirlerden oluşan bir kurum olduğu, ciddi hayati tehlike içerisinde olduğumuz falan konuşuluyor. çok da sallamıyoruz. en azından vücudumuzda taze kana yer açılacak.
benim de elimde çilek reçeliyle katılacağım kutlama.
birinizin de pasta alıp gelmesi gereken zirvedir.
istanbul'da da birebir aynısının düzenlenmesini istediğim zirve.

edit: ilk kez bir entrymin eksilenmesi üzerine yazıyorum, çok heyecanlıyım gerçekten: mal mısın arkadaşım? ne demek istiyorsun?
eveeettt yarın gerçekleşecek ve adli vaka doğum günü etkinlikleri içinde yer alan zirvedir.
(bkz: amına goruh bülent başgaaaaaaaaaaannnnnnnn)