bugün

kanım 0 negatif olmasına rağmen önümüzdeki 7 ay boyunca ancak yapanlara bakabileceğim etkinliklerden biri.
enver hadi oğlum sende kan ver
http://www.kanver.org/
silinen ve sildiğim entirilerimin öneminden mütevellit;

kendi içinde başarılı ve amacına ulaşmış zirvedir. fayda katsayısı, malı(kan) talep edenlerin bu malı(kan) talep ederken nelerden vazgeçebilecekleriyle doğru orantılıdır. kızılay dışında ayrıca gönüllü olarak çalışan ve kanları ücretsiz olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştıran topluluklar da vardır bunlar da kendi içlerinde başarıya ulaşmak için çalışmalarını sürdürmektedirler.

bu zirveye katılan ve kan bağışlayan biri olarak, kan bağışı yapmamı ahmaklık olarak nitelendiren yazarları sallanan organları kadar sallamıyorum. beni bu kadar kızdırmak ve yaptığımız işi aşağılayarak prim elde etmeye çalışmak yerine kendi kişisel çalışmalarını apayrı bir başlık altına arz edebilirler veya hiçbir şey yapmıyorlarsa da susarak yapmaları gereken şeyi yapabilirler.

bu zirveye katılan hiçkimse bunun bu kadar dile dolanacağını düşünmedi, kimse kötü bir şey yaptığını düşünmedi. protest tavırlar sergileyen yazarlar elbette vardı ama onlarla da konu uzatılmadı ve kimse bir diğerine kendi fikrini uygulatmaya çalışmadı.

ağzından alev çıkarak sokak ağzıyla çemkiren yazarlar, lafım size.

cidden güzel oldu bu iş. becerebildiğimiz kadarıyla daha başka güzel işler de yapacağız. tek ricamız, güzel işlere iştirak edeceklere lütfen fikri engeller koymayınız.
davar arkadaşların buraya gelerek bu ulvi işten bile malzeme çıkarmaya çalıştıkları lakin kimsenin onları takmadığını anladıklarında çirkefleştikleri zirvedir.
(bkz: bir gün sizde adam olursunuz)
dündü çok eğlendik.
9 ay boyunca kan veremeyeceğim için katılamayacağım zirve.
arkadaşlar uludağ üniversitesi öğrenci topluluklarından gönüllü kan bağışçıları topluluğunla irtibata geçip fakülte hastanesinde ki acil hastalara bu yardımı yapmak öğrenciler için çok daha kolay ve yararlı olacaktır.

kızılayın kan bankasında tüccarlık yaptığı aşikardır.

hastaların daha yoğun ve ciddi hastalıkların tedavi edildiği araştırma hastanesinde bu kanlar çok daha ihtiyacı olanlarca kurulacaktır. biz öğrenciler olarak bu konuda bir topluluk kurduk ve bu soruna ilk olarak kendi bölgemizde çözümleyeceğiz.

u.ü. öğrencileri medikoda gönüllü kan bağışcıları topluluğunu zamanı gelince görecektir. sağlıcakla...
arkadaş o kadar damarı açtırdık neden kankardeşi olmadık alayımız orda dediğim zirvedir.
(bkz: yeni aklıma geldi)
fotoğrafların link'ini budunyanındısından ve sevgili organizatör female demondan irica ediyorum.
golfport t-shirtlü elemanın tarzına hayran kaldığım zirvedir. bizim eve de gönderin bi tane.
(bkz: genç vampirler sevinçli)
http://www.facebook.com/h...06135846101269&ref=mf
on numara insanların bir araya gelip eğlendiği zirve olmuştur. organizatör female demon a teşekkürler.
ilk katıldığım zirve olup, bir an bile gülümsememin yüzümden eksik olmadığı son derece süper geçen zirvedir.
iyi niyetli bir organizasyondur ve sadece bu iyi niyetten dolayı bile takdir edilmesi gerekirken,katılmayan bazı yazarların küçültücü söylemleri moral bozucudur.
ihtiyaç sahiplerinin peşine düşmekten korkanların katıldığı zirve.
ha şunu bilmelidirler ki ihtiyaç sahiplerinin peşine düşmeye gerek yok onlar sizin peşinizdeler ve sizi arıyorlar ve parasızlar.
yağmur altında toplaştık. doktor ağbimizle ki nikini hatırlamıyorum, doktorlar ve öğretmenlere dair idealist fikir alışverişinde bulunduk. female demon kan alındıktan önce ve sonra olmak üzere iki tane eti bırovni intens verdi bana. yedim. kan verirken küççücük bir macera da bendeniz tarafından yaşatıldı.icimdeki deniz ise nikimin ne kadar anlamlı olduğunu ve verdiğim pozların nekkadar süper olduğunu bir kez daha vurguladı. mikailli niki olan arkadaş ve losttaki sayid'e benzeyen arkadaş da masadaki uzun saçlılar olarak gereken ilgiyi çektiler pirinç handa. adli vaka -uzun saçlı- doğumgünü için kendi mumunu kendi buldu. solumdaki +1 sevimli abla ise sakin sakin güldürdü beni. hep fotoğraf çekindik. hepimizin feysbuku şenlenecektir eminim. adsoyad ve female demon ve elifşafak ablalarımız kan veremediler. olsun dedik onların yerine biz kan verdik. kızılay çıkışı iki sigarayla kelle olmaktan mütevellit bunu üç ayda bir yapalım istedik. icimdeki deniz gene protest tavırlar sergiledi* yine de onu görmek güzeldi.

böyle.

yuhediti: elifşafak dediğim ablam +1 değil gayet de yazarmış. budunyanindisindan'a sevgiler.
Kızılaya ücretsiz verdiğiniz kanlarınız ihtiyaç sahiplerine ünitesi 300 tl'ye verdiğini bilmeyenlerin katılacağı zirve.

Zamanında bu zirveyi ben yapmayı düşünüyordum. Cahil olduğum vakitlerdi o zamanlar. ancak öğrenmekte yarar var.

zirveye katılmaktansa acil kan'a ihtiyaç olanlara ulaşın.

http://www.kanbankasi.gen.tr/acil-kan-duyulari.php
http://www.facebook.com/p...KAN-ARANIYOR/113969372524

edit: zirve yapılmış, kanlarla insanların cebini sömürmeye başlamıştır bile kızılay.
damarlarımdaki asil kanın sadece bana ait olmadığını hatırlatan eylemdir nasiplensin garibanlarda dimi..
dişi bir yazarın bile yanıbaşımda korkusuzca çatır çatır kan verdiği ama benim korku dolu anlarımı gizleyemediğim zirvedir. iğne battığında bağırdım bile yani o derece. ne yapayım abi deli gibi korkuyorken aman karizma çizilmesin falan diye düşünemem ki.
Offf Offfff.. hayatımın en güzel doğum gününü yaşadığım zirvedir. gelen herkese o kadar çok teşekkür ederimki anlatamam *
para bulursam geleceğim zirve. * malum yedisini iki gün kaldı (bkz: kredi). dün gece sabaha kadar içtiğim için 'sanırım' kan veremeyeceğim zirve.

oha brovni var * . kan veremeyenlere de verecek misiniz brovni ?

sonra editi: brovni diye ağla ağla sonra işin çıksın. mınıırzınısgim. para da bulmuştuk negzel.
alın-verin ihtiyacı olanlara hayat verin.
bursa'da yapılan organizasyon. diğer illerde de yapılması umulan organizasyondur.
(bkz: there will be blood in sözlük)