bugün

Kertenkele, köpek, kedi, kuş vs.
at,inek,koyun,balık,kedi,köpek ve diğerleri

not: istanbul üni .veterinerlik fakültesi
baykuş yoksa sikeyim öyle kampüsü.
(bkz: geyik)
(bkz: uludağ üniversitesi)
ben değilim.

hayvan olmadığımdan değil , okula uğramıyorum ondan.
ege universitesi edebiyat fakultesi onunde butun gun halay cekenler. irklarini henuz tam belirleyemedik.
domuz, kurt.
(bkz: davutpaşa kampüsü)
uludag uni veterinerligin ordan basla saglik y.o a kadar ki yolda sirayla yaban domuzu at inek geyik ceylan arı su yilani gergedan....
tavuk, inek, eşek, köpek, kedi vs
Evet uludagdada geyik var zaten.
sabah kahvaltı yapmadan gelip bulduğunu hunharca yiyenlerdir.
at. yanlış duymadınız.
kampüsün ormanları dağlara bitişik ise yaban domuzu bile çıkabilir.
çok sayıda berke hakan ali veli ahmet mehmet ayşe fatma hayriye hayvanına rastlayabilirsiniz.
ben lefke avrupa üniversitesindeyim.bu yaz en az 5 kere bukalemun gördüm.
karga. hemde yüzlerce. ulan geçen gittim okula. karşılıklı duran iki binanın çatısı tamamen kargaydı. sanki futbol maçı izleyen tribün misali. binaların arasından da ben geçiyorum. hepsi bana bakıyor. kendimi messi gibi hissettim.
(bkz: gazi üniversitesi gölbaşı kampüsü)
istanbul üniversitesi avcılar kampüsü'nde bulunan veterinerlik fakültesi nedeniyle türlü hayvanlar görülebilir. ancak en sık rastlananı attır muhtemelen.
bizim fakültede koyun ve tavuk var. (bkz: teknik eğitim fakültesi)
söz edilen kampüs odtü ise öğrencilerden hoşlanmayan köpeklerdir.
hayvanların doğal yaşam alanlarını kampüs yapınca doğal olarak karşılaşılan durumdur. ancak asıl şaşırtıcı olan sınav sonrası kampüs alnına girmeye hak kazanmış hayvanların varlığıdır.
sincap avlayan bir sahin ya da kisin ac kalan bir kaplan hem de kutuphanenin onunde.
'' ördek
erciyes ibf bahçesinde ''
uludağ üniversitesi görükle kampüsünde eskiden ayı varken, şimdi geyik, alaca ve devekuşu vardır.
balıkesir üniversitesi mezunu bir er kişi olarak kış günü kampüste ayı dolaştığını bilirim. garibim askerler kovalamışlardı ayıyı. öyle de bir yerdi işte bizim kampüs..
bizde yılan mesela. biga ibfde köydeyiz ne de olsa doğal ortam. survivor.