entry'ler (54)

akşam cinli başlık açanı silkmek lazım

öğrenci evlerinin yegane ibneliklerinden biridir. (bkz: o ses ne sen de duydun mu)

her muhabbeti akp ye sarmalamak

tayyip erdoğan tüm evrenin başbakanıdır ya her bir haltı o yaptırır.

cinlerden korunma yöntemleri

felak nas olması lazım bakara 50 sayfa ezberlenir mi o.

yılda 7 bin çocuğa tecavüz eden üstün ırk

diyarbakırdaki kadınları türkler dürtüyor sanki.

ülkenin birlik ve bütünlüğü için çare mhp

bahçeliyle olmaz o iş ama iktidara gelince mhp de gayet güzel bozabilir kendini.

sağır ve dilsize tecavüz eden türk

bir ara başbakan hadım edecekti bunları.

bilisiz

her gördüğü yeni yazara ''yeni gelmiş akp'li feyk.'' yazan kişidir.

para yok problem yok

varlığı dert yokluğu yara derdi eskiler ama bilmiyorum.

can sıkıntısını giderme yolları

kampüste yapacak bir şey bulamıyorsanız ve tüm arkadaşlarınız derste ise gidip kütüphanede ders çalışmayı öneririm.

redhack in bakkal lütfünün facebook unu hacklemesi

tabi bakkal nedir kârcıdır emekçi değildir kapitalistin kralıdır redhek yapacak tabi işi ne.

anıtkabir de hiç iftar yemeği verilmemesi

orada mezar var. mezarlıkta iftar yapıldığı nerede görülmüş?

akp ile cemaat neden birbirine dustu

egemenlik savaşı sidik yarışı filan diyebiliriz.
iktidar önce gülen cemaatini kullandı ve seçimlerde verim elde etti fakat sonraki dönemde cemaat üyelerinin emniyete ve sivil bürokrasiye yerleşmeleri ve amir olarak iktidarı değil başka oluşumları görmeleri de böyle bir tasfiye sürecini başlattı.
aslına bakarsan cemaatin üst kademelerinde dönen olaylar var en azından sınav sorularının çalınması buna örnek kimse masum değil yani.

yılbaşının hiçbir anlam ifade etmediği insan tipi

tatil günü benim için tek anlamı bu.
bir de bürokratlar için filan mali ve idari işlerle ilgili değişiklikler olur genelde bir de yılbaşı diye sevinenler oluyor eğleniyorlar filan saygı duyuyorum ama yılbaşını kutlamayı şahsen ben güzel bir şey olarak görmüyorum. bazıları da taksimde kadınları eller, öper, yalar güven timlerinin bütün izinleri iptal edilir bu da bir anlam tabi .

salçalı ekmek yemiş nesil

büyüyünce bol soslu döner isteyen nesildir.

medine ye varamayan hacı kafilesi

hayrına birisi vursun şunu.

avea çekmiyor diyen mall

sahil şeridinden uzaklaşıp dağlara doğru çıkınca çekmiyor. denemek isteyen varsa samsundan taflanın orta yükseklikteki köylerinde ormanın yanında (içinde değil ormanın yanında) deneyebilir hatta yolda bile deneyebilirsiniz.
pahalı mahalı ama türkcell iyiidr başın sıkışınca yarı yolda bırakmaz yani ararsın birilerini yolda kaldım gelin beni alın dersin.

askerliğin vatan borcu olmadığı gerçeği

borç yerine tüm toplum için ortak bir sorumluluk de yarın bir savaş çıkınca 'bütün götüm gitse tırnağımın ucunu vermem değil canımı' dersin vatan borcunu neyle ödeyeceğini anlarsın o zaman.

cebrail in işsiz kaldığı gerçeği

teşbihte hata olmaz emeklilik diye bir şey vardır. insan emekli olunca ne yapar? bir iş bulur zaman geçirir hiç bir şey yapamazsa bulmaca çözer değil mi?

çizgi film izlemek günahtır

dublaj yapmak da öyle o zaman.

tayt giyen kızın kutusunu şaplatmak

tacize girer.