bugün

Sürekli kullandığım fevkaladenin fevkinde hizmetin olduğu ve benim de çok memnun olarak yolculuk yaptığım hattır.
an itibari ile tv izlerken on dakkada bir ing bank reklamı ile yayını kesen hattır.

çoğunlukla memnun kaldığım hatta sabah poaca bile ikram edilen hat şu an beni garip bi huzursuzluğa gark etmiştir.
Şu an içerisinde bulunduğum otobusun bağlı olduğu hattır. Anadolu, süha, pamukkale, kent, inci, metro ve nilüfer turizmi denemiş birisi olarak bundan sonraki favorim bu hattır. Koltuk arkası tv'ler 10" android, koltuklar rahat ve araç modelli. Tek falso aracın temsa safir olması, bu nedenle tüm sarsıntıyı içinizde hissetmenizdir ama, koltuklar da rahatlığıyla bunu absorbe edebiliyor.
diğer otobüs firmalarının bilet fiyatı piyasasına göre 10-15 tl fazla olan kamil koç hattıdır. sizi yolculuk esnasında başınıza gelebilecek kötü durumlardan kurtarır.

öncelikle cam kenarı seçtiğinizi düşünelim. molalarda yanınızda adam veya kadın olmadığından geçiş izni istemeyeceksiniz veya adam&kadın uyumuşsa uyandırmak için uğraşmayacaksınız,

mesajlaşırken sağınızda veya solunuzda telefon ekranınıza kilitlenen bir çift göz olmayacak,

kim ne derse desin çocuklu aileler otobüsle yolculuk ediyorsa durumları pek yoktur. durumu olmayan aileler genellikle ucuz otobüs firmalarını tercih ettiklerinden, kamil koç'un bu hatlarında bebek zırlama sesi olmaz.

erkekler olarak söylüyorum. bacakları açıp yayılmayı severiz ve bu tam bizlik.

otobüse bindiğinizde tuşları sökülmüş veya bozuk tv gibi süprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

bunun gibi şeyler.
orta kapının dibinde, koridorda bulunan koltuğu rahatlığının hiç bir otobüste olmadığı hattır.

ayağınızı rahatça uzatabilirsiniz en basitinden. ön tarafı açıktır çünkü. rahattır. tercih edilesidir.
insanların fazla rahat olup, alenen osurdukları hattır. bir seyahat içinde bir kaç kez koku bunaltması yaşayabilirsiniz.
priz olup olmadığını merak ettiğim hattır. bilenler varsa bilgilendirebilirse epey mutlu olurum. *
yolculuk sırasında ya 20 numara* ya da 40 numarayı alırım*. asla ama asla tekli koltukta gidemem arkadaş düşecek gibi hissediyorum kendimi. bi de ikili koltuklarlada otobüs boş olunca yanına da bilet kesmemişlerse xl rahat oluyor yayıl yayılabildiğin kadar hacı.
götten anlaşılmışı için
(bkz: kamil koş rahat rahat)*
izmir ankara seferinde her zaman kullandığım hattır. koltukları daha geniş ve konforludur gerçekten rahattır.
bunu seven bunu daha çok sevdi.

(bkz: anadolu ulaşım)
36 saat yolculuk yap deseler o arabada o kadar yolculuk yapardım. ben hayatımda bu kadar rahat bir otobüs görmedim. yolculukta insanı en fazla yoran şey yanındaki insandır. bu otobüslerde yandaki adama dokunmak için çaba harcamanız lazım o kadar. kamil koç'a bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. şu saatten sonra başka otobüse binmem arkadaş. servis elemanlarının kibarlığı ve anlayışı da bir o kadar da iyidi söylemeden geçemeyeceğim.
aracın sol tarafında koltukların tek olarak bulunduğu kamil koç seferi.

otobüs yolculuklarında en nefret edilesi olay yanınızdaki yolcunun her türlü kıl davranışı sergilemesidir sanırım. rahat hattın en cazip tarafı bu endişeyi ortadan kaldırmasıdır. sol taraf koridoruyla, penceresiyle, televizyonuyla tamamen size aittir, muhteşem bir duygudur (reklam gibi oldu).
birkaç gün sonra tekrar kullanacağım rahatlar rahatı. aynı bilet parası ödeyip g.tü başı yaya yaya yolculuk yapmak varken, çilesini mi çekicez nilüferlerin*, bilmem nelerin. afferin kamil koç aynen devam.**
7-8 adet tv kanalı ve bir de online olarak tepe kamerasıyla önden yolu izleyebildiğiniz birkaç tv kanalı olan, geniş deri benzeri konforlu tek kişilik koltukları olan, muavinlerin ödediğiniz fazladan 8-10 tl lik bilet farkı nedeniyle takriben biraz daha kibar ve düzgün olduğu, kamil koçu diğer seyahat firmalarından ayıran en büyük silahıdır bu hat. tercih sebebimdir.
cam kenarı kavgası olmadan rahat rahat seyahat ettiren kamil koç uygulaması.
seyrüsefer zevki.
de luxe varken yaklaşılmaması gereken.
şu dünyada hayattan zevk aldığın ilk on şeyi sırala deseler, ilk onuma girme ihtimali yüksek hede. hatta düşününce rahat rahat girer diyorum.
gördüğüm en seviyeli muavinlere sahip olan hat.
seferlerde sadece Man Fortuna araç bulunmaktadır.
gerçekten müzik hizmetiyle, koltuğunun daha konforlu olmasıyla, televizyona cd koyup film keyfi sunulmasıyla güzel bir hat. ayrıca ben diğer televizyonlu otobüslerde televizyonun hiç açıldığını görmedim nedense!
ikili koltuklarının arası bir hayli açık ve koltukların geniş olması sebebiyle sizi rahat bir yolculuğun beklediği muhakakkak.
ancak sakın ola ki öyle yedi sekiz saatlik yola sevgilinizle birlikte çıktığınızda bu otobüsü tercih etmeyesin ey okuyucu. sevgiliye sarılıp bir yandan saçlarını koklarken bir yandan da camdan uzaklara bakmayı hayal ettiğiniz yolculuk zehir olur da lan baykuş demişti dersiniz. o arası açık ve geniş koltuklarda sevgiliye sarılacağım derken doksandan topu çıkarmaya çalışan kaleci gibi uzadıkça uzarsınız da yine de yetişemez, belinizde korkunç ağrılarla inersiniz otobüsten. hadi bir bok yiyip sevgilinle bindin, aç o zaman laptopu sözlük okuyun beraberce, ona buna ayar verin ne bileyim. ama sarılmaya kalkmayın
normalden daha iyi hizmet veren kamil koç hizmetidir. şu an tecrube ediyorum. anladım ki geç kalmışım.
internet bağlantısıda biraz daha hızlı olsa tam olacak.
para varsa binilesi kamil koç hizmeti.tekli koltuk,wireless,kulaklık vs. şeyler var.