bugün

uyku düzeni ve hareket kabilyetinizi elinizden alir. her an kalp duracak ve ölecekmişsiniz gibi hissettirir.kolay kolay da geçmez.mesela ben de 1 haftadır geçmedi.ha sol ayakta birkaç gün şişlik ve damar atması da vardı.allah sonumuzu hayır etsin.
(bkz: kalbim krizin bekçisi olmuş)
(bkz: panikatak)
Kalp kırıklığını en somut şekilde yaşamaktır.

Gerçekten kalbimin hiç gücü kalmadı artık. infaz hukukunun bile sözde amacı bireyi topluma geri kazandırmak. Sürekli bir şeyleri kafasına vurmak değil.

O yüzden lütfen susabilir miyim. (Hayır bir soru değil.)
bu sabah çok garip bi şey yaşadım aq şimdi geldim hastaneden.
kalp krizi nasıl bişey bilmiyorum tabi ama öyle gibi korkutucuydu. önce karın ağrısı başladı devamında göğüste sıkışma hissi zor nefes alma ve baş dönmesi ve böyle hani kanım çekiliyomuş gibi derler ya öyle bunlar 5 dakika içerisinde oluyor bu arada neyse midem bulanmaya başladı gözlerim karardı hehe zar zor ayağa kalktım aynaya bi baktım sapsarıyım o halde bile güldüm kendime de baya korktum ciddili napıcağımı şaşırdım amk sonuç idrar yolu enfeksiyonu çıktı loooll bugüne kadar yaşadıklarım neeeyidi o zaman neeyidi
gaz sıkışması olabilir. kas ağrısı vs de olabiliyormus hemen paniklemeyin abiler.
Galiba amk. Sol tarafım ağrıyor. Kalbimin üstü de ağrıyor.
Allah şimdiden rahmet eylesin.
Sensiz ben nefes alamam sende gel.
Sen git ben geliyorum.
Sensiz asla gidemem.
Tansiyon ölç kalp ritmini dinle kuru ağriyla olmaz.
Angina atakları da olabilir. Ama ihmal etmemek lazım en hızlısından bi acilin kapısını çalmalı. Hayat bu acabaya gelmez.
Panik ataktır o.
kuvvetli bir reflü sebep olabilir. var mı sende?
Kalp ihmal etmeye gelmez. Acile git baktır.
Kırık kalp sendromu bu, nerde görsem tanırım. Tedavi=Bu kadar sevmeyin amk.