bugün

kızların ne kadar vefasız olduğunun delilidir. tabi o yaştaki veletlerin psikolojisi bozulmasın, hayata hep umutla baksınlar diye saklanan bir gerçektir ama böyleykene de böyledir canlarım. mario ondan sonra kendini içkiye vermiştir. hatta bir rivayete göre "no women no cry" yazılı ceketle barlarda boy göstermiştir. prenses de boyu devrilesice luigi yle mercimeği fırına vermiştir. olmaz olsun öyle kanka.
doğruluğu kanıtlanırsa şaşırılmayacak olandır.
+valla ne yalan söyleyim çok uğraştım. yani gerçekten kolay olmadı seni bulmak.
-hmm
+yani çok zor oldu diyorum bi kahve içelim mi?
-daha sonra içsek. byby canııımmm.
+ananın a*ını s*kiyim.
-€½$
Prensesin yollu olduğunun göstergesidir.
8-4 bölümünün sonuda vuku bulan olaydır.
ha bir de benden duymuş olmayın ama; liugi'yle aldatıyomuş maryo'yu kırıspı.. ben de nasipgillerden hatçe'nin yalancısıyım.*
mario:Senin için dağları deldim tosbağaların üzerine zıpladım ejderhalarla savastım prensesim.

prenses:bir kendine bak bir de bana bak senki bi muslukcusun senin ne haddine benim gibi bir kraliçe.

mario:yaaa öyle olduk demek he ben geri gidiyom sen kal zaten bütün tosbağaları pigmeleri ejderhaları öldürdüm bir canla basa ulasırım.

prenses:dur bi dakka mario kız evi naz evi nereye gidiyorsun

mario:yok arkadaş ben gurur yaptım sen yoluna prenses ben yoluma.
eski sevgilisini unutamamıştır ya da mario'yu arkadaş olarak görüyordur. ayrıca:

(bkz: yakışıklı değil ama sempatik)
bununla ilgili bi video vardır. ve bu videoda mario kızı canavara yem olarak bırakır. canavar da kızı yer. söz konusu video için;

http://www.youtube.com/watch?v=xGE34VAqYTk
aldığım duyumlara göre reddetme diyaloğu şöyledir:

- mario, çok denedim, çok uğraştım ama olmuyo. sevemiyorum seni bir türlü.
+ ama prensesim, bebeğim. bir kere daha düşün.
- düşünülecek bişey yok mario. olmuyo. inan kendimi ne kadar zorladım bilemezsin.
+ biraz daha düşünsen?
- çok düşündüm bebeğim. arkadaş kalalım.
+ ama sevdiceğim. ben seni ejderhalardan...
- bi dakka telefon çalıyo... ha alo. luigi. bebeğim ben de seni arıycaktım. ben kaleden kurtuldum da, bişeyler içeriz belki beraber dicektim ne dersin?
+ ...
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
(bkz: üzülme be mario abim sana kız mı yok)
şöforsun dediler vermediler in mario versiyonudur.
Musluk tamircisi olduğu içindir. iş adamı olsa böyle olmazdı.
mario tesisatçı yerine işletmeci olsaydı reddetmezdi kaşar. prensesin kezo olduğunun göstergesidir.
doğrusu budur.
davul bile dengi dengine.
koskoca prenses yeni doğmuş bebek gibi tulum giyen, fırça bıyıklı bir yer elmasını ne yapsın?
Prensesin türk olduğunu gösterir ayyy o bıyıklar ne diyerek checkin yapmaya starbaks’a gitmiştir.
ne yazık ki adil olmayan dünyanın en temel düzenidir. mario keşke o prensesi o ejderha ile bıraksaydı. prensesler ejderha sever çünkü.
prenses kurtarılmayı beyaz atlı soylu bir prensten beklerken avam tabakasından çekirge gibi zıplayabilen musluk tamircisi mario'yu görünce yaşadığı hayal kırıklığından kaynaklıdır. öyle ki kendini kurtaran mario'yu görünce prenses kaleye kendisini tekrar hapsedip o soylu beyaz atlı prensi kendisini kurtarması için beklemeye devam edebilir.
bu aq kaltağını o kadar kurtarmaya çalışıyoruz sonra kayboluyor galiba hayatta böyle aq.