bugün

mutluluğun hammaddesidir.
okunuş bakımından stutgart forvetinin ismi.
Annelerin çocuklarının dokunmasını istemedikleri şeyler için kullandıkları genel ünlem, cıs.
taze kakaonun içerisinde bulunan sıvı, kan plazması yerine kullanılabiliyormuş.
medeniyete katkısı büyük bir maddedir.
O olmasaydı neredeyse hiçbir tatlı olmazdı günümüzde.
cocukken beslenme gunlerimizde kakaoglu geyiklerinin donme sebebi. soyle ki hic unutmam carsamba gunleri biskuvi, kek abur cubur gunuydu. biz de bunlari getirir yerdik. eger birinin keki kakaogluysa "ogretmenim benim kekimde cok ayip bir sey yaziyor" derdi ve olaylar gelisirdi. herkes kahkahalar atar 20 dakikalik beslenme saatimiz komiklikler sakalarla gecerdi.

tesekkurler eti, tesekkurler kakaoglu kek.
abi bu kakao sivilce yapıyor ya. ama en çok sevdiğim şey. sivilce yapsada yerim lan kim tutar beni.
kazakları ve elbiseleri oldukça hoş olan yerli giyim markası.

Konuyla ilgili olarak; http://elbisevitrini.blog...2014-kazak-modelleri.html
umpa-lumpaların taptığı,benimse vazgeçilmezim olan çikolatanın ham maddesini oluşturan bize sunulmuş en önemli nimetlerden biridir.
bir tatlı kaşığı ile sütü sevdiren gıda. boş boş para vermeyin nesquikti bilmem neydi. alın toz kakaoyu atın süte. miss gibi. sağlıklı sağlıklı için.
türkçe adını kakaya benzeyen renk tonundan almıştır.
2030 yılından sonra üretimin biteceğini okudum bugün. ne yazık ki bu dünyada bir nesil sonra çikolata nedir bilemeden ölenler olacak.
ureticilerinin cogu cikolata yememistir.
--spoiler--
Taze kakao içinde bulunan sıvı, kan plazması yerine kullanılabilir.
--spoiler--
bebeklerle oynarken oynamak ya da yemek istediği bir şeyin kötü olduğunu ona anlatmak amacıyla kakao kaka öggğ gibi şeyler söylenirken kullanılan harfler bütünüdür kakao...
That's shit. ingilicce.
Çikolatanın ham maddesi; eldesi kahveyle aynı renk olan faydalı tropikal ağaç. Kahve kadar olmasa da kafein içerdiği için, uyku açıcı ve kaçırıcı özelliği de mevcuttur.
güncel Önemli Başlıklar