bugün

türkiye'de kadınlar tarafından ilgi görmeyecek trenddir.
ilk hangi malın aklına geldi, getirin onu bana.
umarım buraya sıçramaz. etrafımızda yamuk ve çirkin memelere maruz kalırız yoksa..
görsel
Ne gerizekalı insanlar ya, ulan ne oluyor memeni çıkarıp poz verince? Gittikçe daha da mallaşıyor insanlar durum vahim.
Neden lan neden? Neden amaç ne de meme açıyorsunuz? Tam salak amerikalı hareketi. Memenin bir gizemi de kalmayacak.
bu modanın ilk fenomeninin videosunu bulucam bekleyin.
Türkiye de imkanı yok böyle birşeyin.
Pu pu, ne rezilliktir böyle. Evrim tersine islemeye başladı bir yerden sonra fakat tam olarak ne zaman bilmiyorum.
görsel
(bkz: batının ahlaksızlığı)

batı dünyasında çok şaşırılmayan trenddir. bunlar ulu orta yerde çıplak kalıp düzüşürler bile. bizim batı özentisi malum şehir ve bu zihniyettekiler bakalım ramazanda veya normalde deneyecek mi bunu. kamu duzenini bozan bir suç bu denesinler bakalım.
maalesef video xhamstera düşmüş.
görsel
görsel
saçmalık.
gerçi tarım ülkeleri ilgilenebilir.
Aynı akımı türk kızlarmızdan da bekliyoruz.

Yer mi? Yemez o ayrı.
Ne memeler var dedirtmiştir.
görsel
bizimkilerde o meme yok yapamazlar.

ayrıca arapçılar iki çift meme görcekleri için ne endişe yapmışlar ha. islami usule göre ışıklar kapalı ve yorganın altında mı sevişiliyordu öyle bişidi zaten.
Ramazandayız amk.
iftardan sonra uğrayacağım, çok öpüyorum, sen de canııım.
eğer trend böyle ise uymak icap eder.

bizim Sanayide meme yapan çok buji var. ama bunlar biraz keyif kaçırıyor hali ile.
görsel
Artık memelerinin üzerine starbucks dövmesi yaptırıp fotoğraf çekilenleri görebiliriz.
Güzel lan demeyin öyle.
Ahh ahhh nereye gidiyor bu insanlığın sonu? Kimse de çıkıp ilim ile, bilim ile insanlığa bir katkım olsun demiyor. Sonumuz hayırlara çıksın.
olmaz olsun böyle tren.ne edepi kaldı gavurun ne hayası:))))))