bugün

cuhapeyle ilgili muhabbetin döndüğü veya sanal alemde cuhabe ile ilgili haberlerden uzak durmaktan geçen yoldur..
Yürümek iyi gelir.
alkol sigara ve müzik. ya da alkol sigara ve bişeyler izlemek. alkol sigara şart.
uludağ sözlük denen sitede trollük yapmak.
öyle bir şey yok. varsa da bulamadık.
müzik dinlemek, yürüyüş yapmak.
Loş bir sarı ışık eşliğinde dinleyeceğiniz sakinleştirici enstrümantal şarkılar.
Sözlüğü bu amaçla kullaniyorum. Yani başka ne olabilir ki.
Bozulan kahve makinesini tamir etmeye calismak. Sana ne amk cagir servisi yapsin. Artik nasil kafaya taktiysam.
Kafam boşalsın diye azcık cs go atayım dedim. Hileci hainlere denk gelmişim sinirim iki katına çıktı. En güzel kafa dağıtmak elinde çayın yada kahvenle yoldan geçen arabaları izlemek yada amigurumi örmek.
Müzik dinlemek, uludağ sözlüğe girmek...
Akp ye oy vermek.
gece 2'de arabaya atlayıp, selda bağcan - katip arzuhalim açarak 20-30 kilometre gidip geri dönmek.
Yemek yemek, spor yapmak ve yeni biriyle tanışmak. Bunlardan başkası kafamı dağıtmıyor.
kafaya, seksi birer partner bulmak olabilir.
boşaltmak için önce kafanın olması, kafanın içinde de beyin denilen organın bulunması gerekir. o'da türkiye'de yaşayanlarda artık kalmadığından boş ver dolu kalsın.
müzik dinleyerek yürümek, genelde öyle yaparım. çok soğuk havalarda arabayla yapıyorum ama yürümek gibi olmuyor.
Sözlükte takılmak.
müzik dinleyerek yürüyüş yapmak.
Meditasyon.
yazı yazmak.
spor yapmak.
eski dizileri izlemek.
resim yapmak.
kafayı çekmek...
Uyumak.