bugün

rakı içmeyi bekleyenlerin çooook bekleyeceği yazar.
Saygı değer bir abimizdir.
takip ettiğim yazarlardandır.
görsel
birileri kafir yazarlar listesine adımı yazmış.
kafir ithamı çok ağır bir ithamdır.
birine kafir dediğinizde o kafir değilse o itham size döner.
ben müslümanım elhamdülillah.imanımdan zerrece şüphem yoktur
semiğna ve eteğna
bana bu iftirayı atana iftirasını iade ediyorum.
(img:#1010087)
Abiye bak sen ya...

(bkz: traş)
Selamun aleyküm. Alkol almam ama mezeleri yerim. Öyle de pis bir insanım nerde toplanıyoruz.

Titanik bize balık tut.
Cuma vaazını henüz vermemiş abi.

Şu an boşluktayım.

Hayırlı cumalar dilerim.
O sesle Cuma vaazı verirse kırk yıllık sofi olan ben evet yanlış duymadınız sofiligi terk eder anglikan kilisesine zangoç olurum.

Bu da böyle biline.
0:00 1:17
https://m.uludagsozluk.com/e/31885062/

Allah aşkına sahip çıkın şuna vasi falan atayın bu nedir ya.
Yuları gevşemiş güçten düşmüş sütçü beygiri gibi bir şey.
Ensar vakfinda olanları da lanetleyen yazardır.
Görmedim ama eminim ensar vakfını da lanetliyordur.
bence kesinlikle ensar vakfında olanları da lanetliyordur, çok üzerine geliniyor sanki garibimin..
sahi niye kızdınız bu kadar?
"id", içimizdeki doyumsuz hayvandır. Kendisini yalnızca ihtiyaçlara göre ayarlayan, eleştiri kabul etmeyen, güdüsel, durdurulamayan yanımızdır. Buna verilebilecek en iyi örnek cinsellik, saldırganlık, açlık, kin vb. Bu yönü ağır basan birey vicdan olgusundan yoksundur. Freud'a göre de hayvan zinayı yapanlar, bunun önüne de oruç ile geçiliyor malesef.
https://m.uludagsozluk.com/e/31909508/

Birgün bunu yüzüme söylemesini umduğum zat.o zaman görürsün kimin ne olduğunu.

Sen inancına ters diye başka insanların hayat ve davranışlarını sorgulayamaz yorum da yapamazsın.

Biz burada herkesin ne mal olduğunu biliyoruz kafakoparan efendi sen hiç merak etme. O küfürlerini savunmak için ardına sığındığın rabbin çok iyi bildiğin bazı şeyleri de onaylamıyor yalnız haberin olsun.
Kaile alıp cevap verilmemesi gereken müslüman.

Eger açıp iki satır kuran okusaydı kendinden olmayanları aşağılamamasi gerektiğini öğrenecekti.

Ama bunlar araştırıp okuyan nesil değil bunlar yazları camiiye zorla gönderilmiş kuran hocasından tokat yemiş anne babası müslüman diye müslüman olmuş cahil nesil.

Ne söylesek boş.
Hakaret ederek yorum yapıp, insanlara ahlak dersi vermeyi marifet sayan yazardır.
insanların davranışlarını ya da hayat görüşlerini tasvip etmesen de, " orospu çocuğu" deyip, anasını karıştırmadan, fikrini beyan etmenin binbir yolu olduğunu bilsen keşke!
Dini bütünüm deyip, ana sövmek hadsizliktir!
Davudi sesiyle türkü söylese de, fikir beyan etmese, iyi olacak yazardır.
Sürdüm ağzına biberi!
(bkz: vurun daha ölmedi)

Keşke ananla baban evlenmeseydi. Kadına orospu, erkeğe orospu çocuğu diyecek kadar ahlaklı (!) bu arkadaş. Bir de bize ahlak öğretiyor sağolsun, eksik kalmamızı istemiyor.

Kolay kolay kimseyi donuzlamam, Donuzladığım 2. Kişi olacak az sonra kendisi, tadını çıkarsın.

Eşit: ayrıca çoluğa çocuğa tecavüz eden sapıklar bunlardan çıkıyor. iyi not Alın bu tipleri.
aşık olmadan sevişmeyi hatta real bi çift olmadan sevişme konusunda fikirlerine katıldığım ama kullandığı dil yanlış olan, üstüne üslük rabbimiz dinimiz vs. üslubuna küfürler sığdıran şahıs olarak tarzı benden yana eksidir. hayır yani ben küfür etsem neyse de aq allah din inanç vs. deyip ana avrat gitmenin yanlış olduğunu kabul etmemek yahu ben allahı seviyorum ama domuz eti de yerim bana göre yanlış değil demekle aynıdır kanımca. neyse iyi kapışmışsınız easy booooy.
Dincilerin kendi mahallelerinden birilerini savunmaya kalktıklarına şahit olmamızı sağlayan şahıs. Tüm dinciler gelmiş; Adamın sapıklığını konuşmuyor da, meseleyi açan paradise'ı konuşuyor. Bunlar aynı AKP konuşulurken 'ama chp' diyen zihniyet işte amk.

Bunların yanında Ensar vakfında 45 çocuğa tecavüz eden Adamı konuşsam demek ki bana dönüp 'sen içki içiyorsun Sana mı kaldı tecavüzü eleştirmek' deyip, tecavüzü yapanın namazından, niyazından bahsedecekler. Dinci ahlaksızlığı kadar kötü bir şey gelmedi bu dünyaya, cehennemin dibine kadar gidin. Ulan sizi hangi amel, hangi sevap kurtarır sanıyorsunuz insanlığın yüz karaları?

Kainata gelmiş en sapkın yaratıklarsınız.
Bakalım abi abi diye bunun gtünde dolananlar ne tepki verecekler.

Evet arkadaşlar bu cok sevgili abinizin düşüncesine göre seviştiğiniz kişi eşiniz değilse hepiniz "o.ç." veya "oro...pu" sunuz. Haberiniz olsun.
anladığım kadarıyla bir müslüman olarak, doğal bir müslüman tepkisi vermiş yazar. neden bu kadar büyütülmüş anlamadım.

müslümanlarda zina yasaktır hatta şeriatta cezası ölüme kadar gidebilir ancak belli ki "lafta müslüman tatlı su müminlerinin" zoruna gitmiş. sizin dininiz bu işte ne bekliyorsunuz ki??

adettendir : agnostik
Doğumgünü kutlu olsun nice mutlu guzel senelere.