bugün

karşıdakini üzmekten korkmaktır. diyemezsin ya çok seviyorsa diye düşünürsün ya üzülürse diye.
Zordur insan olan icin. Delikanlı adam bitti lafını kolay kolay kullanmaz ama kullandıysa da dönüp bakmaz arkaya.
çok fedakarlık yapmıştır bunları bir kenara atıp bitiremiyordur.
Karşıdaki kişinin iyi kalpli olması durumu olabilir. Benim içinde bulunduğum durum.
Çok boktan bir durumdur.
Kalbinize söz geçirememektir.
Kolaydır. Zor olan kafada bitirmeden gerçekte bitirmeye çalışmaktır.
Karşı tarafın sorunlu olması durumunda gerçekleşen kötü olay.
fiilen bitmiş bir ilişkiyi bitirememekten, en kötüsü kafada bitirememekten daha kötü değildir. sanırım.
girdap içinde yüzmektir.
beceriksizliktir. özgüven eksikliğidir. kişinin en yakın yamaçtan kendini aşağı atması gerekir.
işkencedir.
alışkanlık olmuştur. Bu yüzden bitirmek zor geliyordur.
uzun süreli ilişkinin lanetidir.
Karşı taraf zorluk çıkarır, vicdan yaptırır, belden aşağı vurur. Her tepkiye hazırlıklı olmak lazım. Biraz yumuşak başlıysanız benim gibi üçüncü dördüncü kez başa sarar sonra üzülen yine siz olursunuz.

Karşı tarafın hamlelerini tahmin edip demir gibi iradeli beklemek gerekiyor.

Ama bitince çok güzel bir rahatlama geliyor.

Bitince de bi b.k olmuyo ya neyse işte..
bir gerçekte biten ilişkiyi kafada bitirememek değildir.
doğru zamanı beklemektir.
mantık olarak ilişkide olumsuz yönlerin ağır bastığı ama kalbin olumsuzluklara hep bir bahane bulduğu, duygusal anlamda çöküş içerisine girilmiş zamandır.
biten ilişki ile ilgili o kadar çok başlık açıldı ki son günlerde bütün sözlük benimle aynı andamı sevgilisinden ayrıldı diye düşünmeye başladım ya da algıda seçicilik diye bir şey var şu an onu yaşıyorum.
gerçekte biten ilişkiyi kafada bitirememek kadar boktan olmayan durum. bunun tersi genellikle ilişkiyi kafasında bitiren kişinin gariban sevgilisi tarafından yaşanır.
neyin kafasında bitirdiğine bağlı...