bugün

ajdar'ın şarkıları haricinde tüm şarkılar bu kategoriye girer.
bilimum serdar ortaç şarkıları.
ismail yk' nın öncüsü olduğu müzik türüne ait şarkılardır.
bilumum soner sarıkabadayı şarkıları.
Niran unsalin son cikan sarkisi.

Yamulmuyorsam;
"donsen bir daha cok sevicem dersen bir sans daha versem
ben seni resmen na na na na."
sozlerinden olusmakta. Bir de boyle bir kismi var;

"izmirin tepecigi tehlikeli"

falan.. Hayir ne alaka? Tepeciklilere mi vericen adami.
brain drill şarkıları.
Şu yeni çıkan yabancı ergen şarkıları.
bilumum gülben ergen şarkıları.
türk pop müziği kesinlikle bu kafa siken müzik kategorisine girmekte. hele bir de kezbanlar kraliçesi demet akalının şarkıları var ki.. düşman götüne.
serdar ortaç bir numaralısı bence he bi de isyankar var sezai halil.
Durdu zaman bir şey diyemedim,
Gitmek istedin ve gittin
Aynı gökyüzünde, ayrıydı güneşin
Söyle bari iyi misin?
Burası soğuk soğuk odalar
Yoksun neye yarar
Örtünsem kat kat yorganlar aman
Soğuk soğuk olanlar
Vurdum dibe kadar
Halimden yalnız uyuyanlar anlar.
Türk pop müziğinde bir kaç isim hariç hepsi.
Chop suey- system of a down bir zamanlar super geliyordu simdiyse beynimi tirmaliyor.
2000li yıllarda müzik piyasasına giriş yapan yeni yetme popçuların neredeyse hepsinin şarkıları.

edit: gülben ergeni es geçtiğim için esefle kınıyorum kendimi. kadın yanılmıyorsan 20- 25 yıldır hadi 5 yılda bizden olsun ısınma evrelerine verirsek taş çatlasın 15 yıldır bu camiada ama gelgelelimki şarkılarını sadece anaokuluna giden 66 aylık kuzenim ve arkadaşlarının zaman zaman dans etmek amaçlı dinlediklerine şahit olmuşluğum vardır. onun haricinde yetişkin bir bireyin oturup gülben ergen dinliyceğini düşünemiyorum varsa da bizden değildir, birey de değildir, yetişkinde olamaz e çocuksa da olmamıştır o çocuk.

böyle saçma sapan şarkılarla neyi düşünerek albüm yaptığını da çok merak ediyorum doğrusu. çocuklarına yapmış olsa gerek. yapmışkende piyasaya sürym ziyan olmasın dedi herhal. dedi demesine de bari hiç yoktan -13 yaş sınırı koysaydın be ablam. *

hele duyduğum iki şarkısı vardır ki zap yaparken rastlarsam diye müzik kanallarını şifrelememe neden olmuştur.
(bkz: vıdı vıdı)
(bkz: şıkır şıkır)
bunlar sadece kafayı değil dalaktan tut böbrege, pankreastan soluk borusuna kadar bütün uzuvları ..
atiye şarkıları. söz müzik direkt double penetration yani.
sex pistols - anarchy in the U.K
ve cannibal corpse şarkıları.
insandan insana değişen müzik yorumudur.