bugün

(bkz: Kafa dengi bir yazar bulup ona böbrek hediye etmek)
güzeldir diye umuyorum.
çok şükür, bu konuda çok şanslı olan ender yazarlardan biriyim, iki tane kafa dengi mükemmel yazarla 1 yıla yakın zamandır mükemmel bir dostluk geliştirmiş durumdayız.
Mesaj alımım kapalı.
imkansızdır. Hep çoluk çocuk. Evet.
sözlüğün sözlük olmaktan çıktığı bu zamanlarda vakit geçirmek için yapılabilecek eylem.
sen kafa dengi dersin, o bir yavşak çıkar..

sözlük mefhumu sözlük olarak kalabilseydi böyle başlıklar hiç var olmayacağıdı..

ah ah..
başıma bir kere gelmiş durumdur. ballyci falandı ama çok iyi insandı be.
Egoist, kendini beğenmiş, götü kalkık, ilgi meraklısı, bencil birisi değilseniz ben olabilirim. içki fışkı zirveleri bile yapabiliriz. Mangala da gidilir.
Binde bir olur o. Olduğunda da bırakamazsın.

Ya da bırakırsın, Amaaan.
Entry girmek mesajlaşmaktan daha zevkli olduğu için tercih etmeyeceğim durum.
işte bunlar hep seks.
Başlığın Hakkı'nı vererek konuştuğumuzda yani konuşma amacınız sapıtmak değilse zararı yoktur.reelde tanışmamak daha sağlıklı olacaktır çünkü insanlar biribirini tanıdıkça karşıdakinin düşüncelerine verdiği değeri azaltıyor .
Görmeyince daha objektif, daha büyülü.
Küçükken edinilen hayali arkadaş geldi şimdi aklıma.
eli yüzü düzqün qızlar eqleyin konuşaq.
insan muhabbete muhtaç elbette bazen ihtiyacı oluyor.

ve o insanı tanıdığında dünya biraz daha yaşanabilir bir hale geliyor...

tanıyalım.
tanışalım.
Kimle yazışacaksın? Hepsinde aşağılık kompleksi var. Hepsi seni küçümsemeye çalışıyor. Karakteri olmayan adamla yazışmam ben.
izmirde olup arada buluşup sohbet edilebilirse tadından yenmez.
kadın değilse gereksizdir.
Olur öyle.
1 tane vardı onla da artık konuşmuyoruz.
3-5 kişiyle muhabbetim oldu ama devamlısı hiç olmadı. Gerekli de değildi zaten. Anlaşılmayan kelimeleri soruyorlar genelde.
Güzel oluyor cidden.
Muhabbet belli bir zaman sonra ister istemez karşındakini tartmaya gider. Yaş iş güç derken. Bir bakmissin karşılıklı merak olmuş vatsap telefon facebook. Olmadi biter. Olsa begenmezler falan bahaneler uydurulur kankaliga bağlanır . Sonra karşılıklı nefret soğuma.
insan doğası bu dur. Yemeyelim birbirimizi.

Ben şeyi merak ediyorum . Neyse konu uzun.
Kafa dengi yazarlar metrobüse binip gittiler.
aramaya inandığınızı gösterir.