iki yıl sonunda ilk defa yaptığım birşey. Güzel oluyor arada deneyin.
kafa bulunur da dengi zordur dediğim eylem.
Öyle birisi olmadığı konusunda iddalıyım.
nevada çölünde su bulmak gibi düşük olasılıklı bir olaydır. ama bu saatlerde herkes dertli olduğu için ortak fikirde bir çok kişi bulunabilir.
(bkz: şizofren aşka mektuplar)
arada dünya görüşü açık nezih tipler denk geliyor da hüloooooğğğ demeden konuşabiliyoruz. oysa günümüz insanları çoğunlukla ya bir partiye ya da bir takıma körü körüne bağlı malesef.
Dahil olmak istediğim eylem. Tazın dostlar. Sohbet ederük.
Cok zor olan.
önemli olan kafa dengi memelerdir.
hiç yapmadım.
KONUYU BAŞKA TARAFA ÇEKTiĞiNDE SAMiMiYET GÖREMEDiĞiM YAZIŞMALARDIR.
Şu sözlük de bazı yazarlar var ki gerçekten muhabbetleri soğuk bir içe tea gibi serinletiyor.
aramaya inandığınızı gösterir.
Kafa dengi yazarlar metrobüse binip gittiler.
Muhabbet belli bir zaman sonra ister istemez karşındakini tartmaya gider. Yaş iş güç derken. Bir bakmissin karşılıklı merak olmuş vatsap telefon facebook. Olmadi biter. Olsa begenmezler falan bahaneler uydurulur kankaliga bağlanır . Sonra karşılıklı nefret soğuma.
insan doğası bu dur. Yemeyelim birbirimizi.

Ben şeyi merak ediyorum . Neyse konu uzun.
Güzel oluyor cidden.
3-5 kişiyle muhabbetim oldu ama devamlısı hiç olmadı. Gerekli de değildi zaten. Anlaşılmayan kelimeleri soruyorlar genelde.
1 tane vardı onla da artık konuşmuyoruz.
Olur öyle.
kadın değilse gereksizdir.
izmirde olup arada buluşup sohbet edilebilirse tadından yenmez.
Kimle yazışacaksın? Hepsinde aşağılık kompleksi var. Hepsi seni küçümsemeye çalışıyor. Karakteri olmayan adamla yazışmam ben.
insan muhabbete muhtaç elbette bazen ihtiyacı oluyor.

ve o insanı tanıdığında dünya biraz daha yaşanabilir bir hale geliyor...

tanıyalım.
tanışalım.
eli yüzü düzqün qızlar eqleyin konuşaq.
Başlığın Hakkı'nı vererek konuştuğumuzda yani konuşma amacınız sapıtmak değilse zararı yoktur.reelde tanışmamak daha sağlıklı olacaktır çünkü insanlar biribirini tanıdıkça karşıdakinin düşüncelerine verdiği değeri azaltıyor .
Görmeyince daha objektif, daha büyülü.
Küçükken edinilen hayali arkadaş geldi şimdi aklıma.