1. 1.
  commodore64te kasetcalar benzeri seyin kasedi okuması icin tornavida ile yapılan ayar**
  3 ... dopdop
 2. 2.
  bir dönem cocukları cıldırtan kendinden geçiren garip bir teknoloji uygulaması kafa ayarı denilen işe yaramaz olgudan dolayı benim gibi bircok cocuğun delirdiğinden dava acılmalı hak aranmalıdır bu kafa ayarı denilen sey dış mihrakların ülkemiz cocukları üzerindeki bir çıldırtma planıdır
  3 ... ulassbora
 3. 3.
  (bkz: entry ayarı)
  1 -1 ... enterezan
 4. 4.
  elinizdeki ufacık tornavida ile dakikalarca pembe fon üzerinde kayan kamyon lastiğine benzer izleri biraraya getirmeye uğraştığınız, kendi kafanızın ayarını kaydıran, commodore 64 işkencesi.
  2 ... koko
 5. 5.
  sonradan her ne kadar led icat olunup ayari yaptiginizda kirmizi isik yansa da, commodore 64 kullanicilarinin o zamanlar en buyuk iskencesi, bugunun en guzel nostaljisi olarak yerini alan tornavida ayaridir.
  1 ... radament
 6. 6.
  (bkz: kafa dengi)
  1 ... tabuttamenemenyapanimam
 7. 7.
  5.25" lik disket çaları olan arkadaşımın hiç uğraşmadığı, sırf kafa ayarı yapmamak için gazoz paramızdan kesip, oyunun disket versiyonunu almamıza neden olan çetrefilli iş.
  1 ... quexjem
 8. 8.
  niyesini sorgulamadan, yıllarca, en parlak ışık seviyesini yakalamak için ordaki vidayla verdiğim ince savaş
  1 ... quexjem
 9. 9.
  komodor atmışdöt'ün 80'de çocuk olanların büyümesi ve gelişmesini derinden etkilemiş ayardır kendileri.

  embesil embesil kasedin 0'dan 250'ye kadar dönmesini beklersiniz, ama 250'den sonra devam eder ve durmaz. gider gidebildiği kadar, napıyo bu acaba diye merak ederken tüm kaset biter siz de aval aval ekranda dönen o renk cümbüşüne bakarsınız. sonra elinize alırsınız tornavidayı deneme yanılma yöntemiyle ebeniz şahin k ile porno film çevirene kadar donald duck'ın çocuklarını parkta gezdirme fantezisini içeren çalışıyorum kazanıyorum parka yatırıyorum oyununu oynamaya çalışırsınız.

  işte bu noktadan sonra tüm kimyanız bozulmuştur. gelecekte yaşadığınız ilişkilerde kız sizden ayrılmak istediğinde, direk tornavidayı alıp gözüne sokarsınız kafa ayarını değiştireyim diye. sonra size deli derler bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine kapatırlar, orada prozac bağımlısı olur çıkınca şapkanız olan huniyi hor görürler, trafikte elinizdeki direksiyona rağmen altınızda araba yok diye trafik polisi durdurur dayak yersiniz, minibüsü sollayayım derken minibüs söförü çıkar sopayla sizi kovalar, hayatınız bombok olmuştur artık.
  2 ... nerval
 10. 10.
  http://www.kafaayari.com/

  film, album, müzik yorumları kritikleri olan guzel bi site. kültür sitesi. takip ediyoruz. edin, ettirin. *
  1 ... crzytarantla