bugün

kadını çözebilmek için gerekli şifredir. Halen tüm gizemini korumaktadır. Bulunan bilim dalları da şimdilik yeterli olamamıştır.
(bkz: para)
kedisi varsa nette kullandığı şifrelerin yarıdan fazlası kedisinin ismidir.**
(bkz: 12345)
Sırf bu şifreyi çözebilmek için bir takım azgın bilim adamları gezegenleri dahii incelemişlerdir... Sorun şu ki gezegenler işe yaramamış! Şimdi estetik ameliyatı buldular isteyen buyursun girsin estetik ameliyata... Ama belli bir şifre yok ve hala muamma...
kadın = zaman x para

vakit nakittirden ;

zaman = para

dolayısıyla ;

kadın = para x para = (para)^2

para bütün kötülüklerin kökü olduğuna göre

para = karekök (şeytan)

kadın = ( karekök(şeytan) )^2 = şeytan

kadın = şeytan
fabrika ayarlarında 12345 olarak gelen şifredir.

nedir bu karşı cinsi çözme merakı anlamış değilim. hayatta bazı şeyler vardır ki anlamaya çalıştıkça kendini yorarsın... bu düşünmeyeceğin anlamına gelmez tabi. lâkin düşünmek, her zaman anlamak ile sonuçlanmayabilmektedir. bu anlamda hiçbir kadını, hiçbir insanı anlamaya çalışarak, değerli vaktini harcamamalı insan. şifresini çözmeni istiyorsa, karşındaki bunun imkânını da verecektir sana... ya yoksa dilediğin kombinasyonu kullan, hikâye nihayetinde.
hackerlığın çoğu zaman beslendiği kaynak.hayatta kadınları çözemeyen insanların internet aleminde çoğu zaman ortalığı tarumar etme sebebi.
kadınlar kasa değildir, bilgisayar değildir ya da şifre gerektiren herhangi bir madde değildir. kadın insandır. erkekler, şifresi olmayan birşeyin çözümünü yapmaya çalıştığı için mantıksal ve maddesel çözümleme çabaları içersinde kendilerini düğümlüyorlar. aynı hataya defalarca, hatta bile bile hepimiz düşüyoruz. lig tv gibi görüyoruz kadınları. halbuki kendimizi çözümlemeyi, isteklerimizi, ihtiyaçlarımızı belirlemeye, bilmeye çalışmayı, kendi iç savaşımızı ölünceye kadar bitiremezken, bir başkasının isteklerini, ihtiyaçlarını, karakterini çözümlemeye çalışıyoruz. hem de bu kişi hormonel, fiziksel, sosyal olarak bizden çok farklı. o bir kadın. kadınlar bile çoğu zaman birbirlerini anlayamazken bize ne oluyor? biz kendimizi ne sanıyoruz? kadınları çözmek safsatası ile kafayı yerken, ömür tüketirken elimize ne geçiyor? halbuki çözmeye çalışmak yerine sadece dinlesek...

söz dinlemesek, yaramaz çocuk olsak, istediğimiz gibi yaşasak ama sadece dinlesek, vücut dilini, gözlerini, ağzından çıkan kelimeleri dinlesek. paylaşsak... canımız sıkıldığında kaçsak ama onunlayken zamanı paylaşsak, fikirlerimizi paylaşsak, birbirimizi paylaşsak.

sen şifrelemedikçe şifreye lüzum yok.
-ayşe şifren ne senin??
+msn şifresimi?
-yok senin şifren.
+hmm. yaz biraz uzun. ugg+makyaj malzemeleri+mini etek+para
-bu kadar mı?
+bu benim şifrem. değişiyor tabii ki. herkesin msn şifresi bir mi?
-tamam ayşe. sus...
(bkz: bok bulursun)
yaradanın esprisidir.
kadını yaratmış şifreyi kendine saklamış.
kadını ötekileştiren, nesneleştiren, metalaştıran zihniyetin kafadan uydurduğu bir kelimedir. kadın, kadın diye kafayı çizmiş kişilerdir bunlar ama kadının k'sini bilmezken, şifrelerlerden bahsederler. kadınlarla uğraşmayı bırakıp oluşumlarını tamamlamaya çalışmaları önerilir böylece herşeyin bir bütün olduğunu algılayıp gerçekten nefes alır ve aldırırlar belki. işte o zaman çözülür zaten bütün şifreler.
çözmeye çalışılmaması gereken gereksiz bir şifredir. bir kadını çözmek yerine idare edin. sürekli yalan söyleyin misal. ben yapamıyorum, fakat yalan söyleyenlerin başarılı olduğunu gözlemlerimden biliyorum.
doğum tarihidir. eğer ki yaşını utanmadan söylüyorsa doğru kadındır, komplekssizdir.
sabit değildir. aya, güne hatta dakikaya göre değişir. eşittir; kadının şifresi; bir kadını iyi tanımaktır.
(bkz: şifremi unuttum)
size gözlerinin içi gülerek baktığı andır.
bir kadın olmadan anlaşılamayacak şifredir, kadın olunca da anlatılamıyor o ayrı.
kadınların bile çözemediği şifredir.
güvendir. tek kelimeyle, güven.
xx kromozomudur. erkeğin ki xy olduğuna göre genetik olarak kadının çözümü daha basittir. kendisi karmaşık olan erkek, sorununun kendisinde olduğunu hala farkedememiş de olabilir.
benim için (bkz: zeka)
çözen bir erkek varsa taşşaklarını boynuma dolayayım. o derece.

kadın dediğin zaten her şeyiyle bir şifre.
isviçreli bilim adamları çözmüş : krnndn sp srtndn sp. *