bugün

bi erkekle konuşurken ikide bir taşşak bölgesine bakmaması.
valla çok rahatsız eden bir durumdur.
Üşenmeden, girilen her tanımı eksileyeceğim başlık.

Kadın/erkek şöyle olmalıdır diye yapılan her tanım bu ülkenin zihnine sıkılmış bir kurşundur.

Ay evet 10dan fazla erkek var çevremde, her gün konsomatris makyajı yapıyorum, katiyyen susmuyorum, erkekte en mühim kriterim taşaklardır. Çok şükür yüzeysellikten değil kalitesizlikten ölücem.
size ait olması.başkasına ait olanın kalitesinden bana ne.
Eğer 5 tane ve üzeri erkek tanıyorsa en yakın kankam erkek, ben erkeklerle iyi anlaşıyorum diyorsa, o kadın seni çok yakın da aldatır, direkt kaç o kişiden. Yoksa boynuzu yersin. Küfür etmemesi lazım özellikle buradan belli oluyor.
Üretildiği yere ve son kullanım tarihi önemlidir. Ne kadar iyi üretilmiş olursa olsun son kullanım tarihi geçmişse kaliteden eser kalmamış bir karı olurlar.
Bu iki hususa dikkat etmek gerekir.
Dinsiz olması ve allah, kitap, muhammed tanımamasıdır.
. . . bir çok önemsiz ayrıntı olsa da fenerbahçe spor kulübü taraftarı olması yeterlidir.
Kahkaha attiktan sonra utanmasi emme bunu kimseye caktirmamak icin sekilden sekile girmesi. Tam uzerine gitmelik an.

isbu hileler uzun ve acılı deneyimler sonucu elde edilmistir.
yürüyüşü .

edası .
Her insanın kaliteli ya da kalitesiz olması gereken yerler ve zamanlar vardır.

Misal ben buradaki yorumları yapan çoğu yobaza kalitemi gösterip ne yapacağım değil mi yani.
Sözlük ortamlarında kendilerine durduk yere satasan tiplere cevap vermemesi. Burada sadece birkaç kızda mevcut.
instagram’ının olmaması.
bir takım zıbırıttındır.

sosyal medyayla işinin olmaması* taş devrinde miyiz aq?
kadınlığını ön plana cıkarmaması* odaya girdiğinde naber yarram diye mi girsin
sigara içmemesi* sanane aq?
herkesle iyi geçibilmesi* herkesle iyi geçinen insan yavşak insandır
klasik müzikten hoşlanması* error?????
selfie* no comment ya rabbi

boş yapmayın pls. kadınlara nasıl olmaları gerektiğini söylemeyin. kadına inanmayın kadınsız da kalmayın.cya
Kültürlü olması. Böyle kızlar var ama çirkin ve solcular.
Ce, tse, iso gibi belgelerinin tam olması.

Değişik.
Kot pantolon altına sandalet terlik tarzı ayakkabı giymemek.
giyinmesini bilen,
konuşmasını bilen,
gülmesini bilen.
güçlü ve bağımsız olabilmesi.

şöyle endamı olsun, şunu dinlesin, bunu giymesin, onu içmesin vs. diyeceğiniz her şey sizin şahsi kriteriniz oluyor sayın yazarlar.
zeka ve nezaket. diğer tüm kusurlar kamufule edilebilir.
aptallık ve kabalık asla...
duruluk.
etek boyu.
zeki olması, entelektüel olması, yumruğunu masaya vurunca tok ses getirtmesi gibi detaylardır.
yanındaki erkektir çok net.
kesinlikle ve kesinlikle dedikodu yapmaması ve insanların arkasından kaş göz işaretinde bulunmaması. bunu çok kaliteli biri olarak söylemiyorum lakin o kalitede olmayı isterdim. yine de en azından kaş göz yapmıyorum eheh.
Etiketinde pamuklu yazıyorsa kalitelidir. polyesterse çin malıdır.