bugün

(bkz: kalbinin sesini dinle)
5 yaşına kadar anlatılamaz bir anne şefkatinin yaşandığı zaman dilimi, gerisi ise teferruattır.
(bkz: anlatım bozukluğu)
küçükken had safhada olan, ergenlikte yerini bir rüyaya bırakan, çok sonraları, yani olgunluk döneminde en şiddetli olan, yaşlılık döneminde ise artık hiçbir anlam ifade etmeyen anlardır.
başını yasladığı kadının, göğüslerinin slikonlu olup olmadığı anladığı andır.
iki durumun tecelli edebileceği andır. bunlardan birincisi, erkeğin "lan göğsüne başımı koydurduğuna göre ben bunun göğüslerini direk yalayabilirim" modudur. diğeri ise tamamen romantizmin doruklarıdır.
sevgi ile olduğunda böyle şarkılar çıkar ortaya efendim.

Geçmesin günümüz sevgilim yasla
O Güzel başını göğsüme yasla
Birleşebilir mi ahh aşk ihtirasla
O güzel başını göğsüme yasla
Ela gözlerinde menevişler var
Kor gibi dudaklar ve kızıl saçlar
Okşasam doyamam ah ta fecre kadar
O Güzel başını Göğsüme yasla

Söz: Serafettin Aydınlık
(bkz: ben bu yola baş koydum)
neyin başı sorusu gelmedi değil aslında aklıma.ama sonra yok canım yapmazlar öyle şey dedim ve...
fikriyat 1: duygusal modun en masum anıdır.
fikriyat 2: huzurlu bir andır.
fikriyat 3: uyunası en güzel yerdir.
erkeğin bir sonraki adımı düşünmesi gerektiği andır. (bkz: adım adım sevişmek)
kadının ve erkeğin kim olduğuna göre değişik sonuçlar doğurabilecek andır.
testestoron un tavan yapacagı andır.
2 ye ayrılır:
x) dertlıyken.(burda testestoron falan kalmaz östrojen üretimi başlar)
x) azgınken.

iyidir güzeldir hacmine ve duruma göre verilen tepkiler değişir.
--spoiler--
ben göğsüne yatarken öyle derin nefes alma
--spoiler--
bir erkeğin göğsüne başını koyup huzurla dinlenmekle kıyaslanmayacak kadar kötü bir andır. koca koca memeler, insan onları eziyorum diye rahat rahat kafasını koyamaz bile azizim. ayrıca iğrenç lan, kafalarınız meme kokar. o yüzden sıkı kaslı bir erkek göğsü, 90 ölçülü bir kadın memesinden kat kat daha üstündür. hatta kaslı olmasa bile, yine de en iyi kadın memesine yeğdir.
benimseyip, kabul ettiği, gözlerini kapatıp güvendiği andır.
göğüs ölçüsü büyükse, kafanın birkaç defa sekip yavaş yavaş sabitlenmesiyle sonuçlanacak kısa süreçtir.

time warp'da yayınlansa da izlesek..
göğüsler daş gibiyse başın rahat etmesi mümkün değildir böyle anlarda. normal şartlarda böyle anlarda o sizin saçlarınızla oynarken birlikte yıldızları da seyredersiniz şayet hem gece ise ve hem de açık alandaysanız.
kadına farklı duygular yaşatan durumdur. romantizm,sevgi,aşk,heyecan,huzur,güven bunların yanında birde anaç duygular kabarır. enteresandır ama bu böyledir. her halukarda muhteşem bir tablodur. yani fesatlık düşünmezsek.
Göğüs çıplaksa erkek işini biliyordur.

(bkz: ön sevişme)
Huzura kavuşulan andır. Bir de gece boyu göğsünüzde uyuyorsa sevgiliniz...

(bkz: tadından yenmez)
(bkz: secdeye koyulan bas)
kendini dünya üzerinde en huzurlu ve güvende hissedeceği yere koyduğunu anladığı andır.
erotik bir andır.

çük kaldırır.
kadın orgazm olduktan hemen sonrasıdır bu an. başını kadının omzuna koyar ve bana vajinanla verdiğin zevk için sana teşekkür ederim demenin başka bir yoludur.