bugün

Gerçekligi son derece dögru olan bir önerme.

Hepsi olmasa bile en az %99 u bu sekilde.
Gelir, gider meselesi ikisinden biri muhakkak olmalı. Yoksa kadınların gözünde liseye giden gözlüklü şişman asosyal eziğe bağlarsın. Aslında o kadar ileriye de gitmeye gerek yok liseliye bağlandığın an sıçtın.
Tipim 10/10; param 9/10.

yine de bakmıyor birisi.
erkek göte ve memeye bakarsa, kadın da tipe ve paraya bakar. olay bu.
Mal dediğine bir kıvılcım, güzellik dediğine bir sivilce yeter. O zaman ne yapacak bu kadınlar ve erkekler?
maalasef.

17-21 yaş romantizmi sonrasında bakış açısı buna evrilir
su götürmez gerçek. ölümlü dünya beyler kandirilmaya gerek yok durum bu.
tamam ıste kadınların neyden hoslandını ogrenmıssınız bak
tip istiyorsa git spor yap estetık ol guzel gıyın tıpını duzelt
paraysa gıt nasıl zengın olcanı dusun paranı kazan
ztn 2 tane kriterleri var bunlardan bırını yapsanız baska ozellık aramıcaklar demekkı kadınları anlamak zor degılmıs altına bır araba cebıne bıraz para koydunda olay bıtıyormus.
kadınlar tipe ve paraya bakmaz , adamlığa, efendiliğe , sevmesi, sahiplenmesi vb. karakteristik özelliklere bakar bende kadınların yalancısıyım her yerde böyle diyorlar. kadınların herşeye bakıp aynaya bakmadıkları kesin.
Valla para önemli. Ne bekliyorsunuz aq ben seninle soğan ekmek de yerim aşkım kızlarını mı? Siz kadın olsanız siz de aynı şeylere bakarsınız gerek yok şimdi kahpe edebiyatına.
Ya neye bakacağdı?
kadınların partner seçiminde baktığı kriterlerin tip ve para olduğunu iddia eden tespit.

şöyle ki ,

kadınlar erkeklere göre daha seçicidir. bununla ilgili bilimsel makaleler de mevcut.

sebebi ise kadınlarda yumurta oluşum periyodunun erkeklerdeki sperm oluşum periyodundan daha uzun olması.

kadınlar ayda 1 yumurta üretebilirken erkekler saatte milyonlarca sperm üretebiliyor.

bu yüzden yumurta hücresi sperm hücresine göre daha değerli oluyor. (sayısal azlıktan dolayı.)

bundan dolayıdır ki kadınlar zaten az olan yumurta hücresinin en uygun sperm hücresi ile birleşebilmesi için seçici davranırken , erkekler milyonlarca olan sperm hücresinin en fazla sayıda yumurtaya ulaşması için seçim kriterleri konusunda daha az katıdır.

bundan dolayı erkekler daha fazla dışarıda arayış içindeyken kadınlarda bu sayı nispeten daha düşüktür.
%60 para %20 tıp %20 de sacmalama oranı ne istediğini kendi de bilmiyo yukardaki arkadaşın dediği gibi.
Çok çözemiyorum bu işi cebimde param altımda arabam yokken daha çok sevgilim olmuştu daha mutluydum bu terste bi işlik var sanki???
Malesef öyle, malesef diyorum çünkü ne tip var ne para var.
doğru bir saptamadır.
Çoğunluğu "okumuş ve bir şekilde iyi yerlere gelmiş birini bulup evleneyim de hayatım kurtulsun. hem çalışmam, evde yatarım. Yakışıklı da olursa instagramda bol bol fotoğraf atıp milleti kıskandırırım" kafasında hareket ettiği için kısmen doğrudur. Bunlar genelde evlenmiş olmak için evlenip, şiddet gören kişiler.

Not: hedefini koyup, tek başına iyi yerlere gelenleri tenzih ederim. Onlar candır.
Bu kadınlar da her sikime bakıyor.
normal olandır. erkekler de tipe bakmıyor mu? bakıyor. evet.
Kadın erkeğin vicdanından önce cüzdanına bakıyorsa o iş yürümez kardeşim...
Neye bakacaklardı?
ipsiz sapsız, yüzüne bakılmayacak adamlarla mı birlikte olsunlar?

Aferin, çok da doğru yapıyorlar. işinde gücünde olmayan, kendi parasını kazanmayan, aynaya bakmayan birini hayatınıza almayın kızlar.

Bütün gün sözlükte karı kız muhabbeti yapıp kadınların yakışıklı erkek aramasına laf edebilecek durumda olduğunuzu düşünmüyorum.
--spoiler--
neye bakacaklardı?
ipsiz sapsız, yüzüne bakılmayacak adamlarla mı birlikte olsunlar?
--spoiler--

Biz zaten o tiplere baksınlar demiyoruz. Zaten çoğu zaman biri olunca diğeri olmuyor. Bu da mantıken, parası olana yönelmelerine yol açıyor.

Tamam, işi gücü yerinde olsun, huzurlu huzurlu geçinsinler ki şahsen benim amacım da bu. Ama hayatta hiçbir vasfı olmayıp tek başarısı çeyiz dizmek olan kızlar bir zahmet bu konuda yorum yapmasın. Bunlar sırf evleneyim de hayatım kurtulsun diyerek evleniyor. Kimse onların gereksizce para savurdukları makyaj malzemelerini almak zorunda değil. Ha birbirlerini sevmişlerdir, o başka.
(bkz: konuşursam sözlük karışır)