pisliklerdir.
kendilerini bişey sanan zavallılardır.
Tiyatronun allahıdır. Sanki çok büyük acı çekiyor gibi rol üstüne rol yapıyorlar. işleri güçleri yalan, dolan, ikiyüzlülük.
bu başlığı açan çeksin bu sancıyı denemek için sadece bir kez de öğrenelim inceliklerini dedirtir.
biz erkekleri kandırmak ve tamamen ilgi çekmek için uydurulmuş şımarık kız yalanıdır. birde bu sözde sancıya dayanamayıp hastaneye gidenler var, bir insan bu kadar ilgi orospusu olamaz. yazıklar olsun tüm insancıl duygularımızı sömüren bu sahte insanlara.
Yalan değildir. O öyle bir ağrıdır ki yok gibidir ama can alir. Bütün sinir sistemini dağıtır. Ruh hali değişince insan kendini bile tanımaz olur falan. Ağrı kesici vücudun dengesini bozacagindan ağrı kesici de alınmaz çoğu zaman. Tabi belki arada abartan olabilir onu bilemem.

bu sancidan hastanelik olanları biliyorum. Bol keseden sallamayin ey sünnetini hala en büyük acı zanneden er kişiler.

Not; bu başlığa gelen hanımlar, sancı olduğunda kiraz sapı kaynatıp icsinler. Şifa.
regl döneminde duygusal triplere girip ilgi görmeye çalışan klasik kız yalanıdır. birlikte olmak için evine gittiğim kızın ilk gün regl olduğunu söyleyip benden bir şeyler istemesi ve bunlara karşı tepkisiz kalıp, hiçbir dediğini yapmadığımı gördükten sonra , o numaraları yemediğimi gördükten sonra bir anda bir şey yokmuş gibi insan olmaya başladı. ve bir sonraki kurbanına kadar regl triplerini rafa kaldırdı. ki zaten regl felan da değilmiş orospu çocuğu. sonuç olarak yine de sikebiliyorsunuz bir şey olmuyor yani köle olmanıza gerek yok.
Hep bu salak salak ped reklamları yüzünden insanlar böyle düşünüyor dediğim hede. Yok arkadaş ben o günlerde sadace ağrı çeksem yine iyi depresif oluyorum, tartışma çıkarıp bağırıp çağırmaya bahane arar oluyorum, kendimi kontrol edemiyorum resmen. Hiç o ped reklamlarındaki gibi değil yani.
bana da pek olmasa da arkadaslarimda da olmadi.
biz nereden bilelim mk erkek basimiza regl sancisini?
2 tane feminist karşı çıksa da hemen özel mesajla yürünse.
evet bilhassa yumurtalık kisti gibi rahatsızlıkları olan istisnai kimseler dışında regl sancısı diye bir şey gayet de yoktur, yalandır, palavradır, koskoca bir uydurmasyondan ibarettir.
regl günlerinin de normal günlerden tek farkı vıcık vıcık, yapış yapış bir huzursuzluk hissi ve "aaa arkama mı geçti acaba" korkusunun yarattığı huzursuzluktur. onun dışında normal günlerden hiçbir farkı yoktur.
regl acı falan vermez, can yakmaz. bu bilhassa kesilen elin kanaması gibi bir şey değildir, hissedilmez.
Yalan değil ağrı kesici iğne yaptıralım diye acile bile geliyorlar.
çok büyük bir tiyatrodur. egolarını tatmin edebilmek ve erkeğini pervanesi yapabilmek için bu durumu sanki gerçekmiş gibi oynarlar. bunlara kanmayınız, inanmayınız. alayı şovmen.
Kızlar soğan kürünü uygulayın. iki hafta. Sonra böyle düşünen bir dalyarakla evliyseniz nezle grip olduğunda hiiiiiiç nazlamayın. Sensin yalan teneke. Sizin nasıl bir anneniz var acaba çok merak ediyorum evladım. Ağaç kovuğunda mı büyüdünüz olm siz? Babanızdan bir kadın hastalanınca nasıl davranacağını öğrenmediniz mi yoksa? Ben o babayın ... . Neyse sakinim.
Allah, kadın denen hain varlıkları nasıl da cezalandırıyor gösteren durumdur. Ohhh daha beter olun.
afedersiniz ama o sancıyı çekerken anam ağlıyor. her gün iki ağrı kesici içmezsem hiçbir şey yapamıyorum. ağlayarak derslerden çıktığımı biliyorum. yaşamayan bilmez boş yapmayın.
Kadınların çok hassas olduğu bir konuya sataşma içeren iddia. Ne eksi yemiştir bu ha diyerek tıkladığım başlıktır. Evet yemiş.
Nezle olsa ortalığı ayağa kaldıracak sik kafalıları rahatsız etmiştir efendim.
Hiç Kıçınıza oturduğunuz yerde bıçak saplanıyor gibi oluyor mu?

Anlayamazsınız...
erkek milletine sanıldığı kadar uzak olmayan sancı.
zira ceremesini biz de çekiyoruz.
kaç kere çektin de biliyorsun lan hırtapoz.
Ikiyüzlü iğrenç yaratıklar dediklerin bi kere verse kabul etmeyeniniz yok. yavrum sonuçta iğrenciz sen de haklısın.
demek 3 milyar kadın sırf erkeklere trip atmak, ilgi çekmek için yalan söylüyor. çakallara bak sen!

her kadında farklı olmakla beraber bel, karın , başağrısı çekiyoruz. ateş, üşüme, sürekli değişen ruh hali de cabası.

ayrıca bilgi sahibi olmak isteyenler için;

(bkz: pms sendromu)
Sözlük kadınlarını bulabilmek adına açılmış bir başlıktır. itibar etmeyiniz.
Zinhar yalan değil gerçektir.

Başınıza gelmeden anlayamazsınız.
Muştamı verin bana.
Kaç kere regl oldunuz da olaya hakimcesine sallıyosunuz amk iguanaları derler adama..
Bilmediğiniz, deneyiminiz olmadığı şeyler hakkında yazmayın yahu, komik duruyor.

Paradoks barındıran yalan, keza regl sancısının yalandan olması yalan.