bugün

erkeğin sadece sevdiği kadına vurmasıyla ilintili bir olay. bir erkek düşünün ki sevgilisini kıskandığı için hafifçe tokat atamıyorsa sevdiğine bilin ki sevmiyordur. o sevgili isterse aldatsın umurunda olmaz.

(bkz: nisa suresi 34 ayet)
bir çok bayandan da duyabileceğimiz önermedir. hafif mazoluk vardır. o yüzden kendilerine ızdırap çektirenlerin peşinden giderler. doğru olması olası olan olgudur.
saçmalığın dibi olan bir durumdur. eğer bir gün sevgilim olursa ilk iş hafifçe dövücem hoşuna gitmezse çıkarım dinden.
allah'ın erkekleri, kadınlardan üstün yaratmış olması ve erkeklerin mali harcamaları karşılamaları gerekçesi ile erkekler kadınları yönetmeye yetkilidirler. buna göre iyi kadınlar; saygılı olanlar ve kocalarının yokluğunda allah'ın korunmasını emrettiği mahremiyetleri koruyanlardır.

dik kafalılık edeceklerinden endişe ettiğiniz kadınlara öğüt veriniz.
(bkz: kendilerini yataklarında yalnız bırakınız ve dövünüz.) eğer uslanıp size itaat ederler ise kendilerine karşı başka bir tedbire başvurmayınız. hiç şüphesiz .allah yüce ve büyüktür.

nisa suresi 34. ayet.
(bkz: dinin bilinmeyen yönleri)
erkek dediğin.. göbekli ..uzun boylu... esmer ..birazda maço olmalı.ben gördümmü onu korkmalıyım.bende baskın olmalı.sözü geçmeli.ee bazende vurmalı (abartmadan).
hafifçe dövülmekten kasıt popoya şaplaksa çoğu kadın hoşlanır bu durumdan.
(bkz: ayıp şeyler söyle bana sevgilim)
bazı kadınların erkeğin gücünü hissetmek için daha doğrusu bu yolla hissettikleri içindir ki hoşuna gitmektedir. olmalıdır tabi. hani dövmek falan bi yana en azından lafı sözü geçmeli bi ağırlığı olmalıdır. erkeklerin değil mi ama ? ha bide sex esnasında dövmek var o apayrı o hardcore'a girer.
kadınına göre değişen durumdur. bazısına illa ki tekme tokat dalıcan. anlamıyo, laf konuşuyosun, bana mısın demiyo... dayağı yiyince kadife gibi oluyo.
Er olanlar kadınlar üzerinde hâkim dururlar, çünkü bir kerre Allah birini diğerinden üstün yaratmış bir de erler mallarından infak etmektedirler, onun için iyi kadınlar itaatkârdırlar, Allah kendilerini sakladığı cihetle kendileri de gaybı muhafaza ederler, serkeşliklerinden endişe ettiğiniz kadınlara gelince: evvelâ kendilerine nasıhat edin, sonra yattıkları yerde mehcur bırakın, yine dinlemezlerse döğün, dinledikleri halde incitmeye behane aramayın, çünkü Allah çok yüksek, çok büyük bulunuyor. elmalılı hamdi'nin meali. şimdi buna istinaden bütün erkekler karılarını dövecek çünkü din bunu söylüyor. bir çok şeyi herkes kendine göre yorumlamaya devam etsin. bu mealden çıkartılan sonuç kadınların hafifçe dövülmekten hoşlanmasıysa, vay bizim halimize.. bu mealde ötürü erkekler ota boka sinirlenip karısını döver bunu alışkanlık haline getirir bir de bunun suçunu utanmadan dine atar.. bir de kadınları dövüp peşine öldüren erkekler, bu mantığa göre cennetlik..
hafifçe dövmenin tam olarak tanımı nedir ki ?
(bkz: kakılmış)
gülüyorum ben bunu söyleyenlere. yazdıkları islam'a uygun. fakat hafifçe dövmenin neye kime faydası olur ki ? zaten aldatmışsa boşarsın gider. hafifçe dövünce imana mı geleceğini sanıyorlar. tam anlamıyla rezil bir uygulama.
(bkz: alkollü olarak entry girmek)
çok açık konuşuyorum bu ülkenin kadınlarına aslında her bok haktır... dövün amına koyum iyi olur...

son dönemde bu ve benzer söylemler ayyuka çıkmaya başladı, iyice din denene ucube ve bağnaz yapının esiri olacağımız da kesinleşti gibi. birileri çıkıyor 4 kadın istiyor açık açık, birileri dövelim diyor, birileri cariyelik müesesesini getirmeye çalışıyor, baskı ve zorbalıkla bir çok kadın istemediği halde örtülüyor... töre cinayetleri, kadın cinayetleri artarak çoğalıyor... örnekleri inanılmaz zenginlikle çoğaltabiliriz...

peki neden? neden olduğu çok açık atatürk'ün kurduğu aydın ve modern türkiye cumhuriyeti'nin altı oyuldu da onun için... bunu yaparlarken demokrasiyi kullandılar... bu adamlar yüzde ellinin üzerinde oy alıp geldi... erkekler arasından da örümcek kafalar çok biliyoruz... diyelim ki yarısı... erkeklerin yarısı şeriatçı bok pislik... malum getirmek istenilen idari yapı kadını tuvaletteki bok kadar değerli görmeyen, 4 kadın, cariyelik, ot sik gibi olgularla bazı erkeklerin içten içe isteyebileceği bir yapı... kalan yüzde 25 oy nereden geldi? kadınlardan geldi... işte bu yüzde 25 olmasaydı bu karanlık asla iktidar olamazdı... bu yüzde 25 başına geleceği bile bile bu adamlara oy verdi... onun için onlara her şey müstehak... yarın 4 karı da alırsınız... iyi olur...

not: eşine değer veren, eşinin ona değer verdiği hiç kimsenin karısını dövmeyeceği varsayımı esas alınarak yazılmıştır.
yurdum öküzünün düşüncesidir.
kendisi eşek sudan gelene kadar hayvan gibi dövüldüğü için bunu da sevgi gösterisi sanıyor.
işin aslı dövülürken kafasına vurula vurula akli melekelerini de yitirip karşısındakinin de bundan hoşlandığını sanıyor.
allah'ın yarattığı bir cana zarar vermek nasıl surede geçer?
kim uyduruyor bunu?
adam öldürmek günahsa, onu dövmek de cennetlik olmasa gerek.
bu kadar mı aklınızı kullanamıyorsunuz?
doğru ya vura vura...
(bkz: hayvansın rıza)
(bkz: feriştahın fantezileri)
bunu fark eden islamda kadınları ödüllendirmek için kadınları hafifçe dövebilirsiniz demiştir. kadınları düşünen din. gerçekse hastalıktır.
Evliligin kurallarina uymadiginda acitmadan! Yuze vurmadan!! Korkutma maksatli oncesinde 2 kez uyarmis olma sartiyla hafifce vurulur. Dovulmez. Bunda da olmazsa ileri gidemezsin. Bosarsin eger olmuyorsa. Hadi git simdi biraz daha arastir.
kadınlığın genetiğinde acıdan zevk alma dürtüsü vardır. yoksa doğum gibi bir acının iliklerinde hissedildiği bir olaya her seferinde niye katlansınlar.
itiş kakış hoşa gidebilir, doğruluk payı yüksek sonrasında dudaklara yapışılabilir.
nerden mi biliyorum? kendimden. tutku ve şehvet..
an gelir o hafifçe uygulanan kaba kuvvet tahrik eder.
çıplak popoya hunharca ve hafifçe tokatlar atılması kastedilir burada, her kadın hoşlanır bundan, altta deri pantol ve üst çıplaksa hele.