bugün

Kızlar, salak olmayın. Rica ediyorum.
Kadın sıkıcı olduğu icin huzur ve güven aramaz heyecan arar.
Zampara çapkın piçlerin etrafında her zaman bir kadın çelengi oldugu icin Eşlerini, sevgililerini baska kadınlarla kıskandırıp rekabet duygularını tahrik ediyorlar.
Sadık ve efendi erkekler sıkıcı tipler olduklarından etrafında öyle bir potansiyel yok..
Seveni üzerler üzeni severler. Olay budur.
Erkeklerin aldatmaktan vazgeçmemesi daha gercekci.
Çünkü kafaları fazla çalışmadığı için.
Kadın güven falan aramadığı için kendine sadık efendi erkeği sıkıcı bulur. Heyecan verici ve eğlenceli adam ister. O yüzden de zampara çapkın piç tipleri tercih ediyorlar. (bkz: Yapacak bir şey yok)
Iki tip kadın var aslında. Biri işi rekabete döker. Birlikte olduğu erkekten vazgeçmeyerek ve onu elinde tutarak diğer kadına, sen gelip gecicisin onun asıl kadını benim demek ister. ki bunun altında kadinsal rekabet yatar, erkek burada aslında bir nevi kullanilandir. Ikinci tip kadin icinse, gurur her şeyden daha onemlidir, terk eder gider.
Yakın bir arkadaşımın anlattıklarıyla tescillediği olay. Yemin ediyorum sayesinde kadınlara bakış açım değişti.
(bkz: kadınların güçlü erkek algısı)
kadınlar hep iyi kalpli, iyi erkekleri istediklerini söylerler fakat bulduklarında da beğenmezler ya da adamın sıtkını sıyırtırlar. yani dedikleriyle yaptıkları örtüşmez.

iyi adam arıyorum der it uğursuzla birlikte olur. iyi adamı unutur it uğursuzu unutmaz.
Pudra şekerine bulanmış iddia. Yani kendi kendinizi kandırın ama bu kadar değil.
para yüzündendir. paralı erkek affedilir.
Kaçan balık büyük olur da ondan.
Bunu hiç bir kadın sineye cekmemeli.
saplantı ve sevgi, sadakatsiz bir erkekten daha kötü çünkü...
aladatildigini bildigi halde evliligini sürdüren sürtükler evet cevap bekleniyor?..

anlaşılan menfaatlerimiz şeret haysiyet gibi erdemlerin önüne geçiyor.