bugün

dansöz makyajı yapıp eşofman giymesi saçına da düğün maşası kondurmasıdır şahsımca.
arabesk rap dinlemesi.
dünya ahiret, samanyolu planet bacımdır.
yağlı saçları
orman kaşları
kol kılları (aslında her türlü kılı)
ter kokusu
ve o tarif edemediğim kalitesiz giyimi.
1 liralık dönerlerden yemesi.

abi kız döner yer mi ya
Tarif edemiyorum ama
"yaaa aşkitooom napıyosoonn" tarzı konuşmalardır.
senin ağzını sikerim!
hemen hepsi her şekli ile yazılmış. ama bence gereğinden güçlü olduğunu düşünmesidir.

kadının erkekte uyandıracağı en önemli hislerden biri de onun kanatlarına girme hissidir.

s**tirgit! ben her türlü başımın çaresine bakarım muhabbeti gereksiz.

güçlü ol. ama benim yanımda değil. bende sevgiye muhtaç olmayayım ama senin yanında değil?
öncelikli olarak şişmanlık olabilir. tabi seksi şişmanlar yok diyemeyiz.
bilgisizlik ikincil detaydır. yapmayın etmeyin, bari bir şeyler öğrenin.
facebook dedikoduları dışında konuşacak bir şeyi olmaması.
vermemeleri.
taytla dışarı çıkanlar bana çok itici ve trajikomik gelmiştir. bir erkeğin içlik giyerek dışarı çıkması ile bir kızın ya da kadının tayt giyip dışarı çıkması arasında bir fark göremiyorum.
Fok balığı gibi konuşmalar.
Kadınlari itici yapanlar ;

-sakal.
-bıyık.
-Ve kirli dişler.
topuklu ayakkabıyla yürüyemeyenlerin buna ragmen ısrarla giymeleri. hal bu olunca seksi görünmez aksine komik görünürler.

(bkz: kaş yapayım derken göz çıkarmak)
(bkz: vazgecin bence olmuyosa olmuyodur)
tripkolik mi bi grup var ha işte onu dinlemesi.
yanlış allık kullanımı.
kesinlikle tayttır.
son yüzyılın en aptal icatı olduğunu düşünüyorum. çorapla pantolon arasına sıkışıp kalmış, sıcak tutması haricinde kendisine fazladan misyon yüklenmiş bir kıyafet.
tercihinizi yapın bayanlar ya çorap ya pantolon!
Şaplata şaplata sakız çiğnemeleri.
(bkz: kezbanlık)
(bkz: burun kaşımak)
kirli ayakkabı, yağlı saç.
çaktırmadan pıt pıt osurmak.
(bkz: burun kılı)
gaz kaçağı )
kaşlarını düzenli almamaları.
kuaföre gidiyorlar kaşları alıyorlar, tamamdır. ama sonra bunlar uzuyor ve o kötü görüntü ortaya çıkıyor. çünkü düzenli almıyorlar. inanın bayanlar o kadar itici oluyor ki suratınıza bakamıyorum.
ıyyy.
abartalı makyaj.
kadınları, ya da tüm dişi insan evlatlarını gözümüzde çekilmez ve tahammül edilmez hale getiren küçük davranış, hatta bazen kocaman yaşayış biçimleri yada karakterleridir bunlar.

mesela; oldukları gibi davranmaktan delicesine kaçmaları, ne yaptığını ne ettiğini kendisi bile sorgulamadan, sadece, bilinçsizce, körü körüne kendi olmaktan kaçmaya, kendine tahammül edemediğinden olsa gerek kendinden olabildiğince uzaklara demir atmaya çalışması.

nasıl mı?

üzerindeki kot, zevksiz spor ayakkabı ve uyumsuz çanta & tshirt birleşimiyle göz yoran, paspal, bakımsız, sigara içmekten ve uykusuzluktan morarmış dudakları, göz altları ve sararmış şekilsiz tırnakları ile türünü bütünleyen bir hemcinsimin kendinden ölesiye bıkıp

" ay ben artık kokoş olucam, yarın bak topuklu giycem, etek filan, makyaj da o biçim, artık bitti kızıııım, bakımlı olcam, kokoş xxxxx geliyor, ihihihhiiiiii...."

nidalarıyla ortaya düşmesi mesela, oysa ertesi gün yine zevksiz ama onun nazarında "kokoş" kombinasyonlarıyla ortaya çıktığında senin gözünde o hala ve ebediyen paspal pasaklı xxxxx olarak hayatına devam etmektedir. zaten öyle de olur, 3. gün üniformalarını giyip döner kendi yarattığı savaş meydanına,

"ay yok ben çekemiycem ne o öyle, rahatsız bi kere, öyle de yaşanmaz ki, bik bik bik bik...."

diye başının etini yer bu defa da insanın. halbuki kimse onun tavuğuna kışt dememiştir zaten, kendi kendine coşturduğu bünyesini bu sefer de tersine ikna etmek, aslında kaçmaya çalıştığı "kendi"ne geri dönmek zorunda kalmasını hazmetmek için yazar çizer, olmaya çalıştığı modele çamur atar, atar tutar, gamsız ve pasaklı benliğiyle yaktığı sigarasını içer delicesine, kaçıncıyı içtiğini, niye içtiğini bilmeden...
güncel Önemli Başlıklar