bugün

22.11.2007 tarihli haber türk haberidir.

(bkz: http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2007/11/21)
Alew hala tanısamadık...?

şeklindeki yorumla beni benden almış internet haberi. ayrıca;

(bkz: bana erkekligini kanitlama kadinligimi hissettir) *
google' da "seks icin cildiran kadin" aratildigi takdirde ulasilabilen yaklasik bir yil onceki bir haberin basligi. bir sure once yine google' da akademik amacli arastirmalarimi surdururken buyuk bir tesaduf eseri denk gelmistim. o zaman okudugumda epeyce umitlenmistim ama artik balon haber olduguna dair kuskularim artmaya basladi. hatta bence kesinlikle yalan bir haberdir...aksini ispat edebilecek seks cilgini hatunlara buradan hodri meydan diyor ve gozlerinden hasretle opuyorum.
(bkz: cildirma) *
bilimadamlarınca doğru olan önermedir. he birde ingiliz bilimadamlarının bir iddiası daha vardı her kadının içinde bir tecavüz fantezisi yatıyormuş. **
akıl hastanesinde de doktorlarla yatıyorlar. *
erkeklerde çıldırıyor, sorun yok.
(bkz: kapiyi actigimda memelerini sivazliyordu)
--spoiler--
alew başka biri varsa söyle lütfen...
--spoiler--

misafir yorumcunun yorumu ile yarmış haber." alew 1.80 boyunda v vucutlu ve seksiyim. "
bizim memleket için pek de geçerli olmayan durumdur. ingiltere'deki pek çok kadının şişko ve çirkin olduğu gerçeğini göz önüne alırsak, tığ gibi incecik ingiliz erkekleri yerine, şişko ingiliz karıları daha abazan olur bence.
erkeklerin ekmeğine yağ süren haberdir. kadınlar bunu çaktırmamalarıyla bu kadar prim yapıyorlardı zaten abaza toplumumuzda... sen ben biliyorduk zaten çıldırdıklarını ama toplumun büyük bir kesimi bilmiyordu. az daha direniş gösterseydi abaza hareket, kızlar şu an kapımızda köleydi fakat çok çabuk saldılar kendilerini. yazık... bundan sonra belki ters yönde bir hareket gözlenebilir.
haberin ingiltere bazlı bir calısmadan alındıgı dusunulurse,

(bkz: turkiye de erkekler teklif ediyormus).
''onlar 9 kat fazla istiyor oğlum'' tarzı lise geyiğinin haber olmuş hali. *
nereden aklıma geldi bilmem ama;
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
ülkemizin abaza erkeklerini dindirmek için uydurulan haberlerden birisi.
(bkz: çıldırın geliyoruz)
(bkz: hep vaat hep vaat)
ecnebi bilim adamlarının bulduğu sonuçları kendine bakmadan giymeye çalışmak.

haberi analiz edelim.

Kaynak neresi? ingiliz psikyatristi. ingiliz diyorum alooo. Adam cinsel devrim yapmış. Sen hala türbandı, mini etekti kavgası yapıyorsun.

Kadına sokakta insan olarak değil de sikilecek nesne olarak bakıyorsun.

Ondan sonra "kadınlar sesks için çıldırıyor" lafının kendi ülken için geçerli olduğunu sanıyorsun. Alo siz lise eğitimi de mi almadınız? Bilim milim hani...
(bkz: oh yeah)
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
erkekler gibi bunu ulu orta her an beyan edemedikleri için farketmediğimiz, duyunca şaşırdığımız gerçek bir tespit.
(bkz: ingiltere de kızlar teklif ediyomuş)
(bkz: kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu)
Dibinde yanan alevleri görünce Gerçek olduğuna kanaat getirilen haber.
(bkz: bekar anneler sik arıyor)
(bkz: am bulmak için bilgisayarını kullan)
(bkz: neden seks için para ödeyesin ki)