bugün

kaslardan, erkeklerin koruma içgüdülerine, zekaya ve espri gücüne uzanan 10 sebep sayılan yazı...

(bkz: para yok)

http://pushkin-r2d3.blogs...den-erkeksiz-yapamaz.html

edit: tamam erkeksiz de yaparsınız yeter eksilemeyin.
çünkü erkekler de kadınsız yapamaz.
kadınsız yaşayabilecek iseniz buyrun hodri meydan diyerek karşılık verilesidir.
kadınların var olma nedeni erkekler, erkeklerin var olma nedeni kadınlar olduğundan.
Bir günün iki parçası yirmi dört saati tamamlar. Gece ve gündüz olarak. Ne gündüzü olmayan gece vardır ne de gecesi olmayan gündüz.
Doğa böyle buyurmuştur.
olayı cinsel acıdan düşünecek olursak yanlış bir onermedir. zira para vererek ilişkide bulunan erkek sayısı kadın sayısından kat kat fazladır. sonuç olarak erkekler kadınsız yapamaz. dağılın.
eskiyi unutmak için olabilir diye cevaplayacağım soru amuğa goyyun.
aga var böyle bir şey di mi lan? ben hep bana denk gelir zannederdim. kiminle ilişkimi bitirsem, 2-3 hafta sonra lan nabıyo acaba deyü çaktırmadan sorduruyorum, cevap hep aynı mı olur avradına gayıgayıverem. hemen bir başkası. benim 6-7 ay beklediğim de oldu 1 yıl da. kimi 1-2 hafta sürdü, kimi 1-2 ay, 2 tanesi de yaklaşık 2 yıl. istatistiğe gel.
hüzünlendim lan, toplaşın etrafıma, sarılın lan bana. sevin beni, hadi be hacı be.
sevilmeye bayılırlar çünkü,bununla birlikte hayatlarını kolaylaştırmak içinde erkeklere ihtiyaç duyar kadınlar.
Kariyerin,eğitimin bir vucut olup kadına sarılamaz,ısıtamaz diye .
19. yüzyılın alışılageldik sorularından.
kadınlar erkeksiz yapamaz, çünkü birine bağlanmak doğasında vardır ve bağlanmayı severler. ama hayatlarının bir döneminde.

sonra, hayat onları pişirdikçe o özelliğini de kaybederler ve pekala erkeksiz yapabilirler.
erkeksiz yaşayan çok sayıda bekar annenin varlığıyla çürütülmüş önermedir.
kadınsız doğamaz bile...
nedeni genlerdir efendim..
şu bir gerçektir ki kadın erkeksiz erkek kadınsız duramaz. yaradılıştır. doğaldır..
(bkz: ego)
kadin olmadan anlasilmaz. kadinlar da zaten bilir tutkularini kanimca.
vazgeçilmez ve çıldırtıcı en önemli 10 özellik;

1. Vücut (ortalama 1.70 boy ve harika bira göbeği)
2. Anlayamadıklarını tabiatımızdan dolayı anlamak (ağırlıkları taşımak için hammal, çerçeve için çivi çakacak tesisatçı, böcekleri yok etmek için ilaçlayacak şirketi bulamamak)
3. Gizli duyarlı yanlarımız (kadın üzülüp ağladığı zaman; "sahte göz yaşı ile beni kandıramazsın" diyebilmek)
4. Kokumuz (duş almaya üşenip, birde üstüne üstlük en baharatlı kokuları kullanmak)
5. Beynimiz (kadını aşağılamaya ve küçümsemeye programlı en cezbedici mükemmel organ)
6. Espri anlayışımız (her fırsatta, özellikle herkesin ortasında dış görünüşü, zaafları ile ilgili aşağılayıcı komik tespitler yapmak)
7. Doğamızdan gelen koruyuculuk (sadece kıskançlıktan giyimine kuşamına ve arkadaşları ile dışarı gitmesine çemkirmek)
8. Kıyafetler ( sınırlı seçeneklerden oluşan tahrik edici kreasyon)
9. Güvenilebilirlik (ilk bulunan fırsatta, en yakın arkadaşla bile aldatma eğilmi)
10. Kadınlara dair bitmek bilmeyen tutkularımız (futbol ve erkek arkadaşlarla yapılan bekar geyiğinden kalmayan zamanlarda, araya sıkıştırılan menfaat için gösterilen mecburi ilgi kırıntısı)*
erkek neden kadınsız olamamıyorsa onun için.
bu '''Tavuk mu Yumurtadan, Yumurta mı Tavuktan Çıkar?'' sorusuna benzedi.
yapabilirler. biraz sıkıcı bir hayat olur o kadar.
yapamazlar. erkekler de yapamaz. her iki cins bir elmanın iki yarısıdır. birbirlerini tamamlarlar.
40 50 yaş üstü erkeklerle konuşun. Geneli karilarindan once ölmek ister. Cevabı da almış olacaksiniz.
görsel
Kadın ile erkek bir bir bütünün yarımlarıdır ve birbirlerini tamamlarlar. Kadın erkeksiz, erkek kadınsız yapamaz bu hem duygusal hemde cinsel olarak şart. Farklı tercihleri olanlar hariç onlarda yine bir eşe ihtiyaç duyar.
bence kadınlar gayet güzel yaşarlar da erkeklerin kadınsız yapabileceklerini düşünmüyorum.