bugün

Doğru bilinen bir yanlıştır. Genelde güldürene değil acı çektirene aşık olunur.
erkekler de kendine güldüren kadınlara aşık olurlar.
ya bu cümle pek çok insan tarafından yanlış anlaşılıyor ya da tamamen yanlış. eğer yanlış anlaşılıyorsa asıl meali şudur; bu cümledeki "güldüren" kelimesi mutlu eden, huzur veren anlamındadır. elbette birlikte eğlenebilmek, gülebilmek de önemlidir. kadınlar kendilerine "komik gelen" erkeklere değil, kendilerine "huzur" ve "mutluluk" veren erkeklere aşık olurlar. tıpkı erkekler gibi.. yok hayır cümle tamamen yanlış diyorsanız da doğrusu şu şekilde olmalıdır; "kadınlar aşık oldukları erkeklere gülerler,gülümserler"..
onca yıldır bana hep güldü ama neden hiç aşık olmadı? bütün sınıf anlamazdı, aramızdaki o olayı sadece o bilirdi o ince espirileri hocaya eğlenceli laf sokmaları falan hep gülerdi bana ama neden?

(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
(bkz: 9 yıl sevip söyleyememek)
kadınlar gülsün de aşık olmasalar da olur.
yanlıştır.

Kadınlar, kendilerine güldürmeyen erkeklerden hoşlanırlar.
işin özü kadınların aslında neye aşık olduğu pek bilinmemektedir. kendilerini illaki birşeye kaptırırlar. eğer boşlukta iseler bir barzoya da aşık olabilirler. ki 'aşık olmak' bu hanımcağızlarımızın kaldıramayacakları bir kelime bence!
kadınlar, kendilerini gülümseten erkeklere aşık olurlar.
(bkz: kadınlar kendilerini öldüren erkeklere aşık olur)
bilmiyorum bakmadım yorumlara ne demiş diğer arkadaşlar ama, benim bildiğim ise

kadınlar aşık olduklarına gülerler, (kadındaki o bakışı gülüşü yakalayan bilir zaten.)
kadınlar kendilerini güldüren erkekleri ağlatırlar.
yanlıştır. kadınlar ciddi insanlara asık olurlar. bu değişmez, ama asıl aradıkları, o ciddiyetin altında gizli olan mizah deposudur. beklenmedik anda patlatılan espri akabinde afallayan, bir anda gülmeye başlayan bir kadın. evet dostum simdi 1-0 öndesin.
(bkz: kadınlar kendilerini parmaklayan erkeklere aşık olurlar)
(bkz: yalanını sikiyim oç)
Kadınlar sadece aşık olurlar. Gerisi teferruat.

imla.
Yanlıştır. Erkek mizahi yönüyle dikkat çekmiş kadın tarafından ister istemez daha dikkatle incelenme fırsatını yakalamıştır.
kısmen de olsa doğrudur. kadınların kendilerini güldüren erkeklere aşık olmaları yine benmerkezliliklerinden ileri gelir. şöyle ki siz bi kadına kıza ince esprilerden tut da yılışık şakalara kadar herşeyi yaparsınız bi müddet sonra bencil kadın kişisi bu şakaları onun için sırf onun dikkatini çekmek için yaptığınızı düşünmeye başlar. film de burada incelerek kopmaya başlar. araya bi iki tane de sağlam espri şaka sokuşturabilirseniz kadın bunu kendi içinde büyüterek size aşık olur. ne kadar da şeker bak benim için bi sürü şakalar espriler triplerine girer. sonra işin içinden çıkabilmek için bildiğiniz tüm küfürleri etmek zorunda kalırsınız. benim yakındığım konu da bu zaten. küfür etmek istemiyorum.
Kadınlar kendileririni güldüren erkeğe değil aşık olduğu erkeğe güler. Yanlış önermedir.
kadınlar hoşlandıkları erkeklere gülerler.
Sözü yanlış anlayan ayarsiz erkeklerin sürekli bok attığı düşüncedir.

Sana kıza 4 saatlik bir tat bir doku kıvamında gösteri sun denmiyor, tek yapman gereken bir kaç zekani gösteren espri yapmak. Zaten kadınları etkileyen espri değil senin zeka seviyendir. Sonuçta mizah zeka işi.
ben neden yalnızım ki diye sorgulatmış tespitimsi.
Doğru bir tespittir.Bir gülüşü olan, bana gülmek yakışıyo diyebilen, karşısındaki hatunu gerçekten güldürebilen adam o hatunu tavlamaya adaydır. Zira su gibi hatunların yanındaki tipsiz dalkavukların başka bir açıklaması olamaz.
kadınlar kendilerini güldüren erkeklere aşık olur yerine, kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır denmiş olsaydı doğru bi tespit olabilirdi.
(bkz: aaa ölmüş la bu)
Kadınlar kendilerini Güldüren erkeklere Aşık olmazlar, gözlerinin içini Güldüren adamları severler.
yanlıştır. kadınlar kendilerini güldüren erkeklerle vakit geçirirler eglenirler sohbet ederler. giderler öküze aşık olurlar. sonrada vay efendim ilgisiz alakasız öküz derler.