bugün

Genelde kendilerini guldurenlerle eglenirler, baska omuzlarda aglarlar.
böyle bir şey olsaydı benim için yarışıyor olurlardı.
şuraya kocaman, şişkin ve rahatsızı edici bir kahkaha efekti önce. tamamdır...

bu kadar basit olsaydı keşke. ortalık aç kurtlar gibi gezinip duran abazanlığı tavan yapmış saplarla dolmazdı. kazmanın önde gideni değilse eğer, becermeye çalıştığı on espirinin üçüne gülebilen bir kız bulur ve onu da tavlardı herhalde. lakin hiç de öyle değil ne yazık ki. kadınları anlayabilmek, etkileyebilmek ve de aşık olmalarını sağlayabilmek böyle sıradan formüllerle gerçekleşmiyor. zira erkeklere göre oldukça karmaşık(!) bir iç dünyaları var ve sürekli gel-gitlerle cebelleşiyorlar; anları birbirini tutmuyor.

boş yere heveslendirmeyin insanları. o kötü espirilerden farksız yani bu yalan da. Gülünç duruma düşmek ile gülümsetebilmenin farkını anlamak gerek. üzgünüm leyla, üzgünüm mecnun... bir sonraki gelsin. önünüzdeki kısmetlere(?) bakacaksınız artık.
Hayır aşık oldukları erkeklere gülerler.
aşık olduklarına gülerler.
Kılıçdaroğlu'nun aşığı çoktur o zaman.
yalan efenim.
(bkz: bir nesil bu yalanla büyüdü)
"kadınlar palyaçolara gülmezler" iddiasını ortaya atıyorum. bunu tartışın.
Külliyen yalan söz. Böyle bi şey olsa benim hugh heffner olmam lazımdı. Kadının size ne şartlarda güldügu çok önemli bi nokta.
erkekler gülüşünü sevdigi kadınları güldürürler.
(bkz: Bu olmadı sanırım)
işin aslı kızlar aşık olduğu çocuğun her esprisine güler..
bu biraz yanlış anlaşılmış..
Aslinda erkekler kendilerini gulduren kadinlari guldururler bu durumda da isin dogrusu kadinlar guldurebildikleri erkeklere asik olurlar.
doğrudur, birazda tip varsa aşık olunabilir.
sebep-sonuç ilişkisi bakımından mantık hatası olan tespitimsidir. doğrusu kadınlar "aşık olduğu erkeğe/erkeklere güler" olmalıdır.
Aglatanlarada verirler.
Kadinlar kendilerini gulduren erkeklerin varligindan hoslanir, ama aglatan erkeklere asik olur, denilse daha dogru olabilir.
Bir kadın olarak söylüyorum ki komik erkekleri hoş buluruz ama aşk meşk için gecerli bi kural degil. Her kadının zevkleri ayrıdır. Gülmek herkesin hosuna gider ama aşk daha ileri bi düzey bi güldurmeyle olmaz. Bilmeyenler için söylemek ıstedim.
Yok öyle bişey. O gülen surat kıçıma benziyosa zorr çok zor.
kadın erkeği komik ve espritüel bulduğu için gülebileceği gibi karşısındaki erkeği gülünç bulduğu için de gülebilir.
Kadınlar hoşlandıkları erkeklere güler.
kesinlikle katıldığın bir başlık olmasıyla beraber 27 yıldır dikiş tutmayan ilişki hayatımıda arkama alarak katıldığım başlık. bir insan nasıl en fazla 1 ay biriyle birlikte olabilir ki? benim gibi moronsa olur hocam.
Erkeklerde her güldürdükleri kadını kendine aşık oldu sanır.
kısmi gerçek. denedim %100 çalışmıyor. hala eksikleri var.
Kadınlar komik erkeklere güler ve hoşlanır komedyen eşlerine bakınca tipleriyle alakası olmayan hatunu taşıyordur yanında.
güncel Önemli Başlıklar