bugün

Kadinin beyninin nasil calistigi tam olarak cozulememistir.
sana da o kadar talep olsa sen de aldatırsın. kısır döngü bu.
Basit bir hayatta kalma içgüdüsünden kaynaklanır. Doğalarında vermek, pardon nesli korumak vardır.
Erkeğe göre Sosyal zekaları daha yüksek varlık oldukları için bu konuda daha iyiler aldatılıp haberi olmayanlar var onların vay haline.
anneniz de dahil mi bu gruba yoksa sizi babanız mi dogurdu?
Onlar gene buluyorda aldatiyor
Erkekler daha zavalli resmi cismi belli olmayan kadin oldu meçhul profillere bile aşk mesajlari atiyorlar.
anneyi falan konuya dahil edip kabullenilmesi zor bir duruma karşı psikolojik geri adım yönlendirmesi yapan yazarlar... evet, maalesef bazılarımızın anasi da, evet!
(bkz: anan hariç de)
Tıpkı birçok şeyin olmadığı gibi aldatmanın da kadını erkeği olmaz. Sadık olmayan insan aldatır. Niye aldatır onu da anlamak mümkün değil. Ayrıl ne halt yiyeceksen ondan sonra ye. Garip
öğreneceksiniz.
Ah şu otomatik genelleyen beyniniz...
Arkadaşlar bunun cinsiyeti olmaz, böyle söylenip vicdan rahatlatılmaz. Bunu kim yaparsa yapsın karaktersizlik olarak tarihe geçer.
Kadınlar erkekleri Kiminle aldatır? Uzaylılarla mı? Bu sorunun cevabını verdikten sonra devam ederiz...
Genelleme tabiki yapilamaz.
Ama doğru önerme şu kadınlar en az erkekler kadar aldatmaya meyillidir.
Bu gozler neler gorüyor neler duyuyor.herşeyden bihaber insanlar burada duyar kasmasın. Gercekler böyle maalesef.
Bir keresinde bana sana karşı bir şey hissetmiyorum ki ama ben onu seviyorum bence bu aldatmaya girmez demişti birisi. Aldatmanın ne olduğunu bilmiyor daha. Böyleleri de var.
Kadınlar kimseyi aldatmasa gider kendini aldatır, erkeksen bir aşkın sonu ya meyhane,ya tımarhane ya da mezar.
En sağlamı üçüncüsü inan, yapayalnız bir çukurdasın, tek kişilik otel. karı dırdırı, geçim sıkıntısı, iş güç derdi yok.
iftira atmayın kardeşim. birkaç dakika ara verenler oluyor hep değil yani.
en azından ne oldukları belli demektir.
peki "hiç aldatmam" diyen erkekleri ne yapacağız?
Eski sevgilimi bile aldatmıyorum kardeşim, ya kadın değilim ya da tüm genellemeler yanlış fasa fisosu.
1)istediği kadını elde edememek
2)hoşlandığı kadın tarafından terk edilmek
3)bir kadın tarafından aldatılmak

genellikle bu saydıklarımdan en az birini yaşayınca tüm kadınları aynı kefeye koyan malların serzenişidir.

dediğiniz doğruysa, ben kadın değilim demektir.
herkesi kendi gibi sanan ya da bir kuyruk acısı olan kadınları karalamaya çalışan birinin düşüncesi olabilir anca bu. haysiyetli, dürüst, vicdanlı insanlar (kadın demiyorum bunun kadını erkeği olmaz) o kadar çok ki aslında, size denk gelmemişse kendinizi sorgulayın.

he bir de amk luğğğzırlarının zırladığı başlık. olm siz ne zaman sizin deyiminizle "karrrrı" gibi zırlamayı bırakacaksınız?
Aldatma ihtimali olmayan bir kadınla birlikte olunduğunda insanda aldatma isteği uyanır. Bu işler eskiden güzelmiş.
Sene olacak 2020 hala genelleme yapılıyor,
Aldatmak cinsiyet ile alakalı değil karakter,kişilikle alakalı.
(bkz: erkekler hep aldatır).ewed
sana da o kadar talep olsa sen de aldatırsın demiş Sayın anotheeer

iktisat der ki fiyat düştükçe (ucuz mal) talep artar.