bugün

entry'ler (102)

anto ile yılbaşı partisi

beni de çağırın, partilere bayılırım. içip içip a*ı, g*tü dagitiriz fena olmaz.

boku kızartıp yemek

kokusuna dayanamıyorsunuz, yemekten bahsediyorsunuz. ishali de kaynatın, şifa niyetine için.

20 li yaşlarda cilt bakımı

erkek derisi, eşek derisi gibi olur. yalandan sağa sola para harcamayın:))

19 cm penis görmüş bir kadınla evlenmek

19 santimi sadece görmüştür. o dalgayı yemek insan işi değil.

25 yaş altı sözlük yazarları

evet, safları sıklaştıralım.

bir zamanlar çukurova

geçen hafta bir defa izledim, birsey anlamadım. herkes kocasından başka birinden hamile aq, kısacası klasik kim kime dum duma türk dizisi.

yaran fıkralar

adamın biri yaşlanmış ölme vakti gelmiş, oğluna vasiyet etmiş.
oğlum, ben ölünce benim aleti kes, sakla. bunun günahı çoktur, bunla gidersem beni cehenneme atarlar.
oğlu lan baba olur mu öyle şey falan demiş. 2 hafta geçmiş adam ölmüş.
cenaze yıkanırken hocaya demiş oğlan; babamın böyle bir vasiyeti var, bizde bunu kescez falan ikna etmiş, kesmişler.
adamı gömmüşler, bir kaç gün sonra çocuğun rüyasına girmiş babası.
oğlum, ben cennete girdim, millet burada hurilerle iş tutuyo ama benim alet olmayınca ben öyle bakiyom, benim aleti gönder demiş.
oğlan: baba manyak mısın oraya nasıl gonderecem aleti demiş.
babası haftaya dayın geliyo, dayının g*tüne sok gönder demiş:)

şehitlik kavramına inanan tip

şehitlik vardır ama mazlumlar için vardır. hiçbir bürokratın oğlu şehit olmaz, bakanın oğlu şehit olmaz daya çürük raporunu turp gibi adama mazlum, zavallı analar ağlasın, ver 31.000 lira parası olmayanın anası ağlasın.

evlenilen erkeğin namazı bırakması

her namaz sonrası kısmetini arıyordur, bulunca zirvede bırakmıştır.

pubg

mobil olanı boka sardı. her taraf hile ansızın ölüyorsun, çözüm şart.

tuvalette ıkınan erkek

fıs edip patlamasıyla derin bir oh çeker, göz kasları rahatlar ve kapanır, karın kasları gevşer *

adamın biri şoka girmiş karısı da migrosa

evet çok güldürdü hatta g*tumle güldüm.

diş macunuyla mastürbasyon yapmak

aman çükünüz yanmasın, 1 hafta işeyemezsin, sağdan sola çeviremezsin. alev topuna dönebilir.

üniversite sınavına üçüncü kez hazırlanmak

öncelikle psikolojisi dayandığı için tebrik edilmesi gereken insandır amma velakin 3 yılda kazanan kaç yılda bitirir diye sormadan edemiyor insan.

rahatlamak için yapılanlar

dışarı çıkarım, arkadaşlarımın yanına giderim. sinirli, stresliyken tek başına rahatlamam mümkün değil.

bursa

2 yıldır buradayım. merak etmeyin her yerde olan cahil, hanzo tipler burada da bulunmaktadır.

yazarların kilosu

178 cm 67 kilo ideal bence.

can yaman

gündem olmak için saçmalamıyorsa bişey bilmiyorum. tek amacı haberlerde olmak, nasıl olsa buna tapan ergen kizlar var.

donuza ekleyen yazar korkaklığı

başıma gelen olaydır, doğruları kabul edemeyen, karşıt fikirlere saygı duymayan yazarların işidir.

erkeklerin kadınlarda ilk baktığı yer

isterse dünyanın en iyi fiziği olsun yüzü güzel olmadıktan sonra bir bakarım bir daha bakmam *