bugün

Genelde hep diş diyorlar. yarış atıyız sanki. oldu olacak kesme şeker filan da ikram edin.
Boxera sucugu koy sokaga cik bakmayan kiz varsa ileride adini ruzgar yapar.
Ahlakına.
Araştırmalar gösteriyor ki poposuna.
cüzdanına bakar arkadaşım.
bu devirde cüzdanına.*
saçlar eller boy kilo...
popo nedir yahu tövbe tövbe.
kadından kadına değişen olgulardır.
örnek gerekirse bazı kardeşlerim erkeğin ayak başparmağından bile hoşlanmayabiliyor.
subjektif olarak; eller, koku ve tavır.
fiziğine, yüz şekline, dişlerine, boyuna kısacası ilk etapta yakışıklı olup olmadığına bakıldığı gerçeği yadsınamaz. daha sonra tabiki de konuşması, kafa yapısı, olgunluğu vs. önemlidir ama insan dışıyla karşılanır içiyle uğurlanır, diye boşa dememişler. önce dış görünüş dolayısıyla.
Aslında bakmadığı şey yoktur. Tip, kültür, para, boy pos ve daha bunlara benzer birçok faktör...

Ancak diksiyonla kızların arasında saygınlaşmak, erkeklerin arasında saygınlaşmaktan farksızdır. Yani sadece arkadaş olunur ve sohbet falan edilir.

Sevgili edinmek için kanımca tip daima en önemli etken olmuştur. Ne yapsınlar kardeşim onun da canı var o da gözüne hitap edeni seçecek elbet. Bunun üzerine iyi bir fizik eklenirse zaten taş oluyorsunuz. Ama bununla bitmiyor. Dünyadaki en aptal insan olsanız bile bir sevgili bulabilirsiniz ama bunu zekanız ve diksiyonunuzla tamamlamazsanız aşk hayatınız tam bir kabusa dönüşür. Partnerinizin verdiği tepkileri iyi yorumlamalısınız. Onu ben burda anlatamam zira her kız okunmamış bir kitaptır ve içinde keşfedilmeyi bekleyen kilitler bulunur. iste bu kilitleri açacak anahtar sizsiniz ve kendinizi yontup bir sekil almakta sizin zekanıza kalıyor.

Aslına bakılırsa is büyük ölçüde zeka, fizik ve tip kombinasyonuna kalıyor.

Ama tipiniz iyi olmadan dikkat çekemezsiniz. Kıyafetle belki kuratarabilirsiniz ama bu da yeterli değildir en iyisi kendi seviyende olduğunu düşündüğün bayanlarla aşk yaşamak bunu aksi hüsran getirir.
...

ayakkabi, koku, sac sekli, boyu posu, giyim tarzi, konusma sekli(diksiyon, sectigi kelimeler), durusu, kilosu, disleri(sari ve carpik olmamasi gibi), zekasi, eller...

kadinlar cok detaycidir ve evet erkekler gibi sekilcidir, en ufak bir sey bile sogutabilir.
her boka bakar da, kalbine bakmazlar.
götüne.
evet erkeğin götüne bakan arkadaşlarım var.
çüküne bakarlar efenim.
Hatta çükünüz mavi renkteyse, daha çok bakarlar.
Bu yüzden, senelerce şirinleri izlemişler, umduklarını bulamayınca bir heves avatarı izlemeye koşmuşlar,
ancak çüklü sahne göremedikleri için içten içe üzülmüşlerdir.
bu yüzden, çükümüzü maviye boyayalım ve onları mutlu edelim.
herşeye bakar aga. niye bakmasın robot mu bunlar, herşeyi inceler. en önemlisi tip+para+özgüven olabilir.
özgüven ile presentablelık. tecrübe ile sabit.
Deri ceketine bakar.
Bıyık,gözlük,karadenizli olması(beyaz ten asık olunası gözler) gamzesi ölünesi gülmesi... Bu kadarcık.
Bakımlarına ve giyinişlerine.
kesinlikle,
-parfümüne
-konuşmasına
-giyimine.
gönül ilişkilerine kafa yormuş bir çok araştırmacıyı meşgul etmiş bir sorudur. genel cevaplar, tipe bakmadığı yönündedir. peki neye bakarlar? bilimin ışığında bu soruya doyurucu cevaplar verebiliriz artık.
kadınlar ilk olarak dış görünüşe önem verirler ve erkekte ilk olarak buna bakarlar. dış görünüş derken tipi kastetmiyorum. giyim kuşamı ve hijyeni kastediyorum. iyi ve temiz giyinen bir erkeğin her zaman bir adım önde olduğu saptandı. kıçımdan uydurmuyorum bunları beyler! bilim konuşuyor bilim!
güzel giyinmek yetmeyebilir ama. zira kadınlar diksiyona da bakarlar. dil, yıllardır insanları etkilemede en önemli araçlarından birisi olagelmiştir.

bu söylediklerimi kısmen uygulayıp test ettim. gerçekten işe yarıyor. artık kızlar arasında saygınlık kazandığımı söyleyebilirim. benim gibi pek yakışıklı olmayan arkadaşlara tavsiyemdir: pes etmeyin, tip her şey değildir. kendinize güvendiğiniz gibi karşınızdakine de güven verin. hadi kolay gelsin.
sakallarına ve dişlerine.
cüzdan dolu olduktan sonra geri tarafın önemi yoktur.
Kolundaki kasa ve saate.
http://www.youtube.com/watch?v=HczvQ-xeh8c
saçlarına.