bugün

ülke olarak nasıl düzgün ve refah düzeyi yüksek bir toplum inşaa edebiliriz şeklinde düşünce egzersizi yaparken aklıma gelen fikir. düşününce çok mantıklı geliyor, hem bu şekilde kadın cinayetlerinin ve tecavüz vakalarının önüne geçilmiş olur. hem de kadınlar iş hayatından izale edilirlerse onların alıp gereksiz şeylere harcadıkları maaşları da erkeklere hem dolgun maaş olarak geri dönecek hem de istihdam olayının da çözülmesini sağlamış olacak.
beyin bulanmış kulaklarından akıyor.
Dinde olmayan hastalıklı fikir.

Not: yav şu başlıkları up'layıp durmayın. Sol frame'de kaybolup gitsin. Biz de görüp durmayalım. Şunlara cevap bile vermeye değmez.
(bkz: bu sıcaklarda erkekler de çıkmasınlar)
Evet hava cok sicak. Kadinlar golgede serinde mis gibi uzansin tum pis sokak islerini adamlar yapsin ne guzel.
artık bu cahil söylemi de değil aptal desek aptal da değil yani nedir bilinmiyor. o zaman erkekler de kadınlarla evde oturup ev işi yapsınlar ama perdeler kapalı olsun çünkü dışarıdan evdeki kadın görülebilir yanlışlıkla falan kimse günaha girmesin o yüzden.
keşke babanda zamanında dışarı çıkmayaydı hadi çıktı evlendikten sonrada hep "dışarı" çıkaraydı düşüncesini akıldan geçiren mevzudur. nasıl ulaşıyorsunuz lan siz bu kafalara. hiç mi sebze balık yedirmiyor sizi dünyaya getirenler ?

kadınları izole etmek yerine böyle düşünen ( mecazi anlamda düşünen ) beyinsizleri toplayıp bir adaya kapatsalar ya. ayda bir erzaklarını atacaksın yukarıdan uçakla bir de bol bol vazelin.. elleri falan çatlamasın diye yani..
sen o akılla bu saate kadar nasıl yaşadın hayret ediyorum yani.
Yine aynı şeyi söylemek istemiyorum ama söylemek zorunda kalıyorum beyin yerine 200 gr et kullanan insan.
(bkz: Entry ve nick uyumu)
görsel
ne oluyorsa içerde oluyor zaten.
iki gram aklını oruçla kaybetmiş mal beyanı.
prezervatif iste bunun icin var ya. boylelerinin meydana gelmemesi icin...
katıldığımız önermedir.

çıkmasınlar tabii amk bu sıcakta nereye çıkacaklar... sadece kadınlar değil kimse çıkmasın.. yanıyoorr..
Saçma bir düşünce. Uzun yazamam zor geliyo beyninizi sikiyim yobazlar.
çüküyle yorum yazmış ergenik , siktir çekip geçiniz.
Katılıyorum.

Çünkü dışarısı çok sıcak.
Kiyamam nasil da bizi düşünüyor.
başlığı açanın adı göbeğinin üstündeymiş, boş verin geçin. beyni olmayan bir oluşumun ses gürültüsü olarak algılayın.
arabamız çalınmasın diye araba almamak gibidir (kadın cinayetlerinin ve tecavüz vakalarının önüne geçilmesi durumuna bir örnek olarak).

dışarı çıkmak kadının hakkıdır. ayrıca böyle bir uygulamanın islam ile alakası olmadığını, hatta islam'a aykırı olabileceğini düşünüyorum.

--spoiler--

Kadınlarınızdan fuhuş (zina) yapanlara karşı içinizden dört şahit getirin. Eğer onlar şahitlik ederlerse, o kadınları ölüm alıp götürünceye veya Allah onlar hakkında bir yol açıncaya kadar kendilerini evlerde tutun (dışarı çıkarmayın).

--spoiler--

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx

ilgili ayette kadınların evde tutulması bir "ceza" olarak belirtilmiştir (bu ayeti sadece örnek olarak veriyorum). yani normalde olmaması gereken bir uygulamadır. öyle olmalıdır ki bir ceza olarak verilebilsin (hükmün değiştirildiği zamana kadarki süre için konuşuyorum). ayrıca bir suç yokken neden ceza verilsin?
görsel
düşünce bile olduğuna şüphe ettiğim söylem.
aklı yok fikri var bir düşüncedir.
ensest denen olgudan habersiz ibiş beyanı.

lan asıl sıkıntı ev içinde zaten.