bugün

dünya sağlık örgütü who'nun sunduğu sonuçtur. bir de diyorlar islam kadına şiddeti emrediyor.

görsel
Götünle içmezsen hiçbir şey olmaz.
badelenenler de sürekli belli yerlerde badeleniyor.
böyle bir bilimsel veri yok. yalanı kendine ilke edinmiş müslümanların uydurmasından başka bir şey değil. kendi dinleri kadınları dövün diyor suçu alkole atmaya çalışıyorlar ortada bilimsel veri felan yok. bunlar yalan söylemektende çekinmiyorlar herhalde allahları yalan söyleyenleri seviyor.
görsel
dinci yeşil ayın caps ini mi veriyorsun. ben who nun yayınladığı ingilizce makaleyi soruyorum. genelde direk kaynağından okurum. böyle bir kaynak bulamadım.
alkol tüketen biriyim , ne kimseye ters bir hareketim olur ne ağzımdan farklı bir cümle çıkar. ağzınla içmiyorsan zaten meyve suyu yada soda falan iç.
O zaman alkolden uzak durmak lazım.
"Gerçekten şeytan, içki ve kumarla aranıza düşmanlık ve kin düşürmek, sizi, Allah'ı anmaktan ve namazdan alıkoymak ister. Artık vazgeçtiniz değil mi?"

-Maide suresi 91. Ayeti kerime.
Pek sanmıyorum.

Cinnet alkolsüz de oluyor.

Kıskançlık cinayeti de alkolsüz oluyor.

Ya da diğerleri ?.

şiddet sadece alkollü diye değil, psikolojisi bozuk diye oluyor olamaz mı ? Bence her şeyin temelinde insan psikolojisinin bozulması yatıyor. Oraya bakılmalıdır !.
Ayyaş zihniyet br kere de şaşırt be.
O yüzde 70 dinci görünümlü içki içenler Biliyoruz da söylüyoruz.
Sadece kadına şiddet değil, trafik cinayetlerinin de çoğu alkollüyken işleniyor.(kaza değil cinayet Evet)
Kadına şiddet diye bağıran Kemalistler bu duruma ne diyorsunuz.

Hırsızın hiç mi suçu yok.
--spoiler--
o yüzde 70 dinci görünümlü içki içenler biliyoruz da söylüyoruz.
--spoiler--

Biz diyoruz ki içki bütün kötülüklerin anasıdır.içen kişi bilincini geçici olarak kaybedebildiği için hataya yapmaya suç işlemeye daha meyillidir.içmemeye gayret edin. Kemalistin biri çıkıp demiş ki onlar dinci görünümlü içenlerdir diye.
bu konunun tartışılcak bişeyi yok dunyanın neresine gidersen git alkol butun kotuluklerın anası oldunu kabul ederler aklı gideren sarhosluk veren her madde zararlıdır ve bunların etkısındekı ınsanda hıc bı zaman ayık halindeki gibi düşünemez ıstedın kadar ıcıcı ol ıstersen mıden beynın alkolden süzgeçe dönmüş olsun sarhosken sen sen degılsın arkadaşım bosuna forumda by ırade kesılmeyın ılk ıcenler gıbı gotu bası dahıtmaman alkolun senın fıkırlerın uzerınde etkısı olmadını dusunme ve her bokada dinci tayfa yaklaşımlarınla gelme bıldınız tek saldırı metodu bu zaten birisi biranıza zamparalıgınıza laf soledımı hemen dindar kesıme saldırım kafasına gırıyorsunuz dunyanın her yerınde alkollu araba surmek yasaktır neden acaba şimdi gitte kendine bu soruyu sor.
kadına şiddetin büyük kısmı kadının cahilliğinden dolayı oluyor. evrimsel süreçten dolayı kadınlar, erkeğin gerisinde kalmışlar hem fiziksel açıdan hem de akıl açısından. fiziksel olarak karşısındaki erkeğe zarar veremeyince konuşarak, laf atarak zarar vermek istiyorlar kadın dırdırının sebebi budur. hani ellerinde olsa fiziksel açıdan erkeklerden güçlü olsalar bunlar erkekleri döverek öldürürler.
dünya sağlık örgütü gerici len aq.
çok şükür biri çıkıp akıllıca bir şeyler yazmış. ebu fesat yeteri kadar açıklamış hala anlamayan varsa zorlamasın.
Bunlarda sanıyoki 3-4 bira içince bilinci kaybediyorsun.
güncel Önemli Başlıklar