bugün

fiziksel ve mental yorgunluktan sonraki uykunun yarattığı o nadide hazla birebirdir. dokun, öp. yanında yat. pürüz yok... hafif soğuk ama ovall. ben kadınların kalçasını seviyorum arkada$.......

caps: http://g1204.hizliresim.com/w/7/46cgc.jpg
--spoiler--
insan gibi değil, hayvan gibi entry girmeni istiyorum.
-her türlü zall abi.
filmin adı; uludağda sevişenler.
--spoiler--

edit: ulan sözlük şaka maka abazasın ha. cidden hayvansın.
(bkz: genç olmak)
müptelasının çok olduğu ama kişilerin bir o kadar da ulu orta söylemediği eylem.

(bkz: bende insanım)
çok keyifli bir sevişme hareketidir.
(bkz: zevk alınan ufak sapıklıklar) lakin kadının hoşuna gider mi bilinmez. *
Erkeklerin en büyük zevklerindendir.
sevgiliyle yapılırsa oyh tadından yenmez * .
açıkta yapılırsa sapık, azgın, abaza, vs gibi yakıştırmalar gelebilir. insanların görmediği yerde yapılması normal hareket.
sevgiliye sımsıkı sarılmışken yapılabilecek eylem, yalnız avuçlamak ne? fındık mı topluyoruz allasen? dokunmak ya da ne bileyim okşamak demek varken.

neyse. aynı şey.
mutlu bir yuvanın vazgeçilmezidir. sokakta kimsenin götünü sıkmayın la, tacize girer.
(bkz: sabah ereksiyonu)
yabancı gavur karıların gerçek anlamda bir avuç içi kadar olan poposunu avuçlayan kişinin bir daha iflah olmayacağını belirtir, tanım olmak üzere "poponun gavur karıkıza ait olması halinde muhteşem bir şey olacağıdır" tanımını da girerim.
pipinin kalkmasına ve sertleşmesine neden olan eylem.
erkekliğin basit dürtülerinden biri olduğunu düşündüğüm me gustalık olaydır. diğer görüşe göre ise 'ıyyy pis abaza'.
sevgiliyle yapılırsa muhteşem olur be. hele de öpüyorken...
poposu büyükse süper zevk verir. küçük popolu kadınlar ise maalesef sevilmez ve hep bu eziklik ile yaşarlar.
görsel
adını vermek istemediğim bir modun (malzeme) avatarında bulunandır. ayıptır yahu.
görsel
Sağdakini ısırırım.

Hatta sagli sollu darbuka gibi vurur ritim tutarım.

Düm tek düm tek düm düm tek.
Kendi poponu avuclamak kadar zevk vermez.
dolgun bir kalçaysa avuçlanmayacak gibi değil.
En güzeli uyandıktan sonra oda uzerineze uzanıyor elinizi ici ne sokup avuclamak daha zevkli.
Edit: bide uzerinizdeyken size sürtunuyorya guzel oluyor deneyin.
a bak o benim işim çok güzel oluyor tavsiyemdeir.
görsel