bugün

(bkz: mama)
(Bkz: köstek)
erkek mi satıyormuş. düşman götüne.
Kuşkusuz meslek olarak erkek pezevenk çok daha fazladır. Benim tanıdıklarımdan sadece 2'si erkek. Kuaföre gidecekti sürekli iletişimde olduğum, sonrasında kahve içmiştik. Ukrayna'da galiba psikoloji okumuş. Neden yapmıyorsun psikoloji alanında bir şey diye sorduğumda, "yapiyorim ya canim hahaha" demişti. Güzel kadın ama çok beğenmiyorum. Çok yardımı oldu sağ olsun. Kızları da öyleler. Bir tanesi beni az daha kandıracaktı, o kurtardı. O kızın şoförü saatimi çaldı. Peşine hiç düşmedim. Kendi kendime satın aldığım bir şeydi. Özür falan diledi ama kafam güzeldi, ne için dilediğini anlamadım. Bugün de açık havada oturalım birkaç kişi dediler de eve gelmek bile çok zordu. Veteriner kediyi bıraktı. Halsiz. Şu torbacıyı değiştirse hiç halsiz olmaz ama oradaki yardımcı kız çok güzel. Eskiden olsa yürürdüm. Şimdi becerilerimi ve eğilimi mi biraz kaybettim. Sadece Ayhan abiyle ve müşterilerle takılıyorum.

Edit: yok yahu, erkek satmak ne. Bedavadan öte, alsınlar diye para veriyoruz.
Pezevengi bilmem de, kadın gavat kaynıyor ortalık. Aldatan kocasını affeden, üstüne kuma gelmesine razı olan, eş değiştirme fantezisi olan her türlü namussuz manyak var.

Gavatlık sadece para karşılığı peşkeş çekmekle olmuyor. Sessiz kalmak da gavatlıktır.

Ha, konu kadın pezevenkti. Türk kızlarını çalıştıran ismi lazım değil bir ermeni genelev patroniçesi vardı. O işte bu.

Pezevenk kadın veya erkek fark etmez, aşağılıktır.
(bkz: Çaça)
(bkz: öldü langa fatma)
Muhabbet tellaliyesi.
Pezevenksu olabilir.
kısaca, (bkz: genel ev patronu)
Mesleklerin cinslere göre dağılmaması gerektiğini gösterir. Bir futbolcunun kendi menejerliğini yapması gibi bir orospuda kendini pazarlayabilir.