bugün

gerilimli bir durum.

bunun daha kötüsü ergenlerin nickinizden bayan sanıp erkek olduğunuzu öğrendiğinde attığı mesajdaki hüzündür sanırım. çok acayip.
(bkz: kendine bayan diyen kadın)
-nası koymuşun ibnelere ya tebrikler.
-ne?? nasıl böyle konuşabilirsin ben bir bayanım! kadınım ben benimle güzel konuşun taaammı? iltifat edin çiçek böcek konuşun pis insanlar! *
(bkz: dişiliği kişilik addetmek)
doğal bir durum. sizin erkek ya da kadın olduğunuzu nerden bilsin garibim. ama kullandığı hitap kelimelerine dikkat etmelidir. ikisinin ortası yani kibar konuşarak ileri ki mesajlar da senli benli cümleler kurulabilir nihayetinde.
aşkla ilgili bi entry girmiştim günlerden birgün. mesaj geldi okudum. işte aşkı nası tanımlarsın, yok efenim aşkını hak edip etmediğini nerden anlarsın, ben aşık olmak istiyorum nası olabilirim gibi bi sürü soru sordu muhabbet ilerledikçe. sonra da ha bu arada ben yosmagül diye mesaj devam etti. memnun oldum ben de gülendam deyince bi daha mesaj gelmedi. kızın amacı neydi acaba? kızlar erkeklere bu şekilde mi yavşar arkadaş?
birde bayan olduğunuza inanmayanlar vardır ki.. o daha beterce..
kişi bayan olduğunu çaktırmadan karşısındakiyle mesajlaşır. böylece utanma sıkılma hallerine gerek kalmamış olur.
+ naptın la yarraaam.
- iyidir ya haci. sen ne yaptın.
+ napim la sözlükten hatun download etmeye çaılıyom.
- hatun?
+ olum bayan lan.
- gerizekalı, aptal, manyak, pis.
+ ne oldu olm ya.
- bayanım ben.
+ hay aksi. hocam baştan söylesene yahu.
- siktir lan.

not: imla ve yazım hatası vardır. daha iyi ifade edebilmek adına yazılmıştır. 18 yaş altına okutmayın. çevremizi de koruyalım.
genelde belli etmemek işime gelir ancak anlaşıldıktan sonra şöyle bir mesaj almışımdır ki çok güldüm.

''lan desene ben hatunum diye sana burda erdal falan diyoz kaba konuşuyoz.''

kulliyen yalan'a selam olsun.
bayan da ilginç bir laf. hanımefendi olduğunuzu bilmeyen bir yazarla mesajlaşmak daha kibar olurdu. kız de, kadın de niye bayan.
(bkz: çekilin kadınız biz)
kesinlikle hoş bir durum değildir. siz deyin on ben diyeyim yirmi kere başıma gelmiştir. 'la hacı o ne biçim entry?, reyiz düzgün konuş kopartırız çükünü' gibi mesajlara maruz kalmışımdır. tabi bu mesajlardan sonra da bayanım denmez. örn;
-naber hacı ya benım canım çok sıkılıyo abi adın neydi bu arada lan?
-elif.
-ne inanamıyorum ayy hanfendi kusura bakmayınn ben sizi erkek sandım ayy gerçekten cok özür dilerim..
edit: birebir yaşadım yukarıdaki diyalogu, her neyse bu entrymi okuyan kişi de artık erkek oldugumu düşünmez zaten.
lan, reyiz vb. söylemlerin havada uçuşması demektir. bozntuya vermeyin ve ne kadar çirkinleşebileceklerini gözlemleyin.
-nası koymuşun ibnelere ya tebrikler.
-doğru konuşurmusunuz benimle; ben fransalarda mankenlik yapmış, londrada eğitim almış, isviçrede kitap yazmış, pariste sergi açmış, oslodo samba yapmış, münihte konser vermiş, moskovada resim çizmiş, romada uğruna gladyatörler savaştırmış, venedikte bakireliğini vermiş bayanım. ben laheyde adalet saray..
- lan bayan bi sus, sözlükte dırdır konuşmandan biliyordum zaten bayan olduğunu. yeter ya yeter buda kafa aaaa.
ilginç olaylara sahne olabilecek durumdur.

bayan yazarım. birkaç tane erkeğin saçma mesajlar attıp asıldığını gördüm ama en fenası bi kızın asılmasıydı.
bi entry mi fazlaca argo yazmışım sanırım, beni erkek sanmış. niki de gayet gül mül lü bişey, vermiyim isim, ben anladım tabi kızla mesajlaştığımı. neyse bir değil iki değil bildiğin yazıyor kız bana. aralara ayakkabı muhabbeti falan sıkıştırıyorum, yok anlamıyor. çok incesin falan diyor. bol smileyli mesajlar yolluyor bana. en son benim pipim yok dedim bi daha da gelmedi mesaj. muhabbeti nereye kadar götürebilirdim diye de bi ukte kaldı tabi içimde.
(entry numaram) helal be kardeşim sana . sen de terkedilmişsin belliki bu kız milletinin hepsinin amk hepsi aynı ! ama üzülme kardeşim allah büyük sıkma sen canını hem bunlar boş şeyler.

- hepsinin mi ?
Bayan oldugunuzu anlayinca alacaginiz komik tepkilere yol acar konusmanin seyri degisir.
bayan olsan ne olur olmasan ne olur her türlü kendim gibi konuşurumdur önemli olan.

-haahhaha on numara espri yapmışsın usta bravvo
-teşekkür ederim

ile

-süper espri yapmışsınız bravo vallahi
-teşekkür ederim sen kibar bir çocuğa benziyorsun adım ıkıncan benim konuşalım mı

arasında böylesi bir fark olacağını zanneden erkeklere: yavşamayın.

kibar adam erkeğe karşı da kibardır. ama erkeğe kaba kadına kibar olanlar ayrı. o kabadır ama davar olmayan erkektir. ha hatun kaldıracam diye kadına kibar olanları ise süt dolu küvete yatırıp götlerine buzlu badem sokmalı.

bi de şu ilgincime gitti: erkek ağzıyla yazılmış bir mesaja hangi hatun "yavaş ol bayanım ben" ya da "doğru konuşur musunuz benle" gibi karşılık verir ki? var mı öyle kaprisli, kendini bilmezler? ben nereden bileyim senin kadın olduğunu! ben kadınım diyeceğine kadınlığını belli edecek tarzda konuş da anlayayım! kalkmasın bir yerlerin hemen.

(bkz: tamam sakinim)
+ koçum benim iyi gömmüşsün lafı.
- ben bayanım terbiyesiz benim vajinam var küçük dağları ben yarattım çekil başımdan asılma bana!

(bkz: tipik türk kızı tripleri)
eyvallah panpa ya da tamam saolasın kardeşim gibi mesajların gelebildiği durumdur.
-sen ne ayaksın lan?
+beyefendi sizi tenzih ediyorum vede terbiyeye davet ediyorum
+cinsiyet
-ne farkeder ki
+özet geçiyorum am,göt,meme
-ne kadarda terbiyesizsiniz
+ve ebe göründü
müdür,hacı,hocam gibi hitaplara maruz kalmaktır.
çok eğlenceli olsa gerek lan.
mesela ben kız olsam erkek gibi tavır takınırım. arada da yavşarım erkeklere ama gay taklidi de yaparım amk. bakalım ne tepki verecek.

içim gitti keşke başta kız gibi davransaydım lan. şu dünyada benden pişman varmola varmola varmola..?
(bkz: geçen gün yine mesajlaşıyorum)

akıllara durgunluk veriyormuş, evet. yahu bayan olsan ne fark eder? "hanfendi ne kadar kalender yazmışsınız. şu an suretimde oluşan sırıtışın yegane sebebi, entryleriniz." dememek çok mu rahatsız edici lan? şurada iki çift lafın belini kütletip, sessizce evlere dağılacağız nasılsa. madem erkek sanıyor seni, gül, geç. dönerse yine senindir zaten.