bugün

Özlenmiştir.
görsel
Hafif krem kokusuyla karışık insanın üzerine sinen ilginç koku.
bir al pacino efsanesi .
görsel
Dünyaya gelmiş en nadide çiçeklerden yayılan kokudur. Mis kokulu tenlerini içime çeke çeke bayılmak istiyorum.. ah ulan ah.. yapılır mı bize bu bee..
tahrik eder.
adamı sarhoş eder.
sevdiğim kadınsa eşi benzeri olmayacak kokudur.
her tenin kokusu ayrı.
Süper bir film.
güzel kokarlar. kadın parfümleri vs. insanı sarhoş eder. burnumuz bayram eder.
güzel filmdir. albayın müdüre ders verdiği sahne efsanedir.
mest eder. burnunuzda çiçekler açar.
(bkz: frank slade)
görsel
bakımlı ve yeni duştan çıkmışsa baştan çıkarır diğer türlü kötü kokar erkek cinsinde olduğu gibi. tabi yeni doğum yapmış veya hamilelik sürecindeyse süt kokusu alırsınız ki ben o kokudan nefret ederim.
belanin yaklastigini belirtir. akli basinda erkekler bu kokuyu aldiklarinda isik hiziyla uzaklasirlar meydandan, cünkü birazdan vajinasi mantarli, bacaklari selülitli, topuklu ayakkabilari ile militarist tavirlar sergileyen, saga sola saldirici bakislar ile bakan, ortami geren, dedikodudan baska sohbet bilmeyen, yalandan asla vaz gecmeyen, karakteri bes para etmez les varliklar, yani kadinlar girecekler ortama... akli olan bu kokudan uzak durur.
Al Pacino'nun en iyi erkek oyuncu Oscar'ını kazandığı 1992 yapımı filmdir.

görsel

tango sahnesindeki por una cabeza ile hatırlanır.
böyle 1 kolonya vardı, pudra gibi kokuyordu.
Parfümdür o yahu. Kadın kokmaz, temizdir.
herhangi bir insan kokusuyla eşdeğerdir. bu kadar da abartmaya gerek yok. heh ama şunu belirtmem gerek ki, sadece memelerin kokusunu kastedersek, baya iyi ve tahrik edici olduğunu söyleyebilirim. o da büyük bir ihtimalle östrojen hormonundan dolayıdır.
Penisi tetikleyen kokudur. Azdırır.
maalesef parfüm sektörü yüzünden alamadım kokudur.
sevdiğinin kokusu her daim güzeldir.
neden her kadının kokusu güzel olsun ki?

her çiçek koklanmaz.
aylarda bir, sevgilim olmasa da, ona sarıldığımda deli gibi içime çektiğim kokudur. belki fark ediyor da bir şey demiyor, belki daha fark ettirmemi bekliyor, belki de bir dahaki sefer fark ettiririm...